Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vékonyabb fiúk, nektek mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékonyabb fiúk, nektek mi tetszik egy ducibb, esetleg kövér lányban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem minden a külső, de manapság sokkal inkább a felszínesség látszik meg a fiatalokon.:(

2015. aug. 20. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
A farkam
2015. aug. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Darwel ***** válasza:
54%
Leginkább a nagy hasa , a hurkák és a vastag combok. Ha ez még hatalmas mellekkel párosul,az meg már főnyeremény :) :)
2015. aug. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább a ducibb. :) De mivel nem minden a külső, a vékoonyabb lányok is tetszenek. :D
2015. aug. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

- Jobbak az ágyban

- Jobb őket átölelni, hozzájuk érni is más, miután kézenfogva mentek, utána egy vékony lány kezét csontosnak érzed

- Én többnyire jobban szeretem a kerek arcot, mint a hosszúkást

- A nagyobb cicire bukom, de tényleg nem ez az első! :)

- Van egy kisugárzásuk, ami olyan, mintha nekem találták volna ki.

Hangsúlyozom, itt olyan lányokra gondolok, akikre az átlag ember azt mondaná, hogy "vékonyan jól nézne ki", de azért

(bőven) van rajtuk felesleg. Tehát nem az igénytelenekre.

2015. aug. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
semmi, barátnőm olyan anorexiás mint én, imádom
2015. aug. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A humora.
2015. aug. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hmmmm... vékony vagyok és nem tetszenek a duci/kövér lányok. Akkor, hogy is van ez??? Pont az ellenkezője a tetszik, a nagyon vékony

Ennek a kérdésnek semmi értelme. Ízlés kérdése. Az nem tudom, hogy jött neked, ha valaki vékony, akkor a ducibb tetszik neki

2015. aug. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy minden vékony fiúnak a duci lányok tetszenek, sőt, az kifejezetten ritka, hogy ilyet látok akár az utcán. Úgy értettem, hogy azok a vékonyabb fiúk, akiknek a kövérebb lányok tetszenek. :)

Remélem, így már érthető.

2015. aug. 23. 11:43
 9/9 anonim válasza:
Mennyire duci ?Egyébként tényleg van egy kisugárzásuk ,valamint a vastag combok a nagy szív alakú popsi kis has és nagyobb mell :))
2015. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!