Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm levágatta másodszor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm levágatta másodszor a haját rövidre és nekem nem jön be és félek hogy annyira megtetszik neki hogy soha nem lesz már hosszú?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) ! barátnőmet nagyon szeretem és eltudom képzelni hogy régen a rokonaink még testvérek is voltak mert olyan hülyék vagyunk mindketten és ugyan ott van egy anyajegyünk ... nem rég egyszer levágatta a haját rövidre és egy kis idő múlva mondta hogy megint leakarja vágatni én mondtam neki hogy rendben van de nekem nem annyira tetszik ez a rövid haj a hosszú jobban tetszet és nőiesebb volt szerintem és ezen veszekedtünk is... most már nem akarok ezen vele veszekedni úgy hogy mondta is hogy akkor most nem sokára megint levágatja és mondtam neki hogy jólvan hajrá... hát levágatta... szerintem nagyon fiús lett... én azt mondtam hogy jó... de nem annyira tetszik... attól félek hogy annyira megtetszik ez neki hogy soha többé nem látom hosszú hajjal... én nagyon szeretem a haj az nem nagy gond nekem... ha kopasz lenne akkor is szeretném csak hát azért hát... egyszer láttam hosszú hajjal... szerintem sokkal jobb volt... szerintetek hát ráfog jönni? vagy valami lesz ... vagy lehetséges hogy veszekedés nélkül úgy hogy ő is akarja lesz egyszer megint hosszú haja?

2015. szept. 3. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Komolyan. Nincs jobb dolgod,mint ezen idegeskedni?
2015. szept. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Ha ennyi lenne az osszes problemam...
2015. szept. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
57%
Szerintem hagyd. Ha tényleg szereted akkor így is el kell hogy fogadd, ha pedig nem akkor keress hosszú hajú lányokat. Ő így érzi jól magát és ezt szerintem te is el tudod fogadni, ha igazán akarod.:)
2015. szept. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Prisszi69 válasza:
48%
Egy ember örül ha meg tud felelni a saját elvárásainak,nem hogy még azzal foglalkozzon hogy másnak is a kedvében járjon az Ő (!!!)külsejével.
2015. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
41%

Miért nem mondod el neki a véleményed..? Miért nem kérdezed meg?! Nincs szád?!

Mintha mi megtudnánk mondani, hogy lesz-e még hosszú a haja. -.-


Kivagyok tőletek, annyi buta ember van itt és annyi idióta kérdést tesztek fel.

Ennyit nem tudsz megoldani egyedül, gratulálok neked is.

2015. szept. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!