Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok a barátság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a barátság extrákkal mihez vezethet? Én eléggé össze vagyok zavarodva, nem tudom bele menjek-e ilyensmibe!

Figyelt kérdés
Kérlek aki màr tapasztalt ebben a dologban segítsen! :)))))

#barátság #extràk
2015. okt. 21. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a filmet
2015. okt. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha már tiniként is erre vetemedsz, mi lesz később? A korod már inkább nem is érdekel..

Ez nem a szexualitás kategória.

2015. okt. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kurelási
2015. okt. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nem a szexre gondoltam ,hanem arra hogy magába egy ilyen barátság mihez vezetne,nem mennék bele ,,ilyen idősen"persze,de ha úgy alakúlna akkor mihez vezetne?....,és ez meg is magyaràzza hogy mért nem a szexualitàs kategóriába irtam
2015. okt. 21. 22:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy nem akarod teljesen, szóval ha nem vagy biztos benne, addig még egyelőre ne menj bele ilyenbe szerintem. Mert ugye te is tudod a lehetséges kimeneteleket, amik maguktól értetődnek, vagy egymásba szerettek, vagy folytatjátok tovább ugyanígy, vagy kiderül esetleg, hogy valamelyikőtök nem jó az ágyban, akkor lapátra lesz téve, vagy valamelyikőtök beleszeret valaki másba,és abbamarad a kapcsolat; de amúgy hogyha túl fiatalon kezditek a szexuális életet, akkor ki tudtok égni úgymond; mert láttam itt már 17 éves csajt, pont gyiken olvastam egy sztorit, és az volt benne, hogy a csaj túl korán kezdte ezeket a dolgokat, és már nem élvezte senkivel szexet. Szóval szerintem ha bizonytalan, akkor főleg nem kéne belemenni.
2015. okt. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tényleg nem mennék bele csak ott volt bennem az az aprócska bizonytalanság hogy mi lenne ha...ezért kértem a tanàcsotokat hogy tisztàn làssak és hatàrozottabb lehessek az erzeseimben,de szerintem ilyen fajta kételyek màs fiatal lànyoknàl is becsúszhatnak,ez nem azt jelenti hogy megtette/teszi a dolgot. !
2015. okt. 21. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!