Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 12 éves vagyok, van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves vagyok, van egy barátom akivel több mint egy hónapja járok. Csak egy a baj ő nagyon szeret engem de én nem érzek semmit iránta. Hogyan tudnék vele szakítani? Mert nagyon érzékeny és sajnálom hogy megbantom majd.

Figyelt kérdés

2015. okt. 28. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Oszinten. megmondod neki hogy ne haragudjon, de te nem erzel iranta semmit. Megprobaltad, hatha, de nem jott ossze.
2015. okt. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 rrrrrreennnnn ***** válasza:
55%
De cuki.12 éves vagyok és nem szeretem a baràtomat.Oldd meg a szakajtàst egyszerűen.Ha àtmegy hozzàd,tedd azt a sràc előtt,ami neled valo:jàtssz az alvosbabàddal.Meglàtod,hazamegy.Jààj.
2015. okt. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

2-es


Heje sírás ,péeles XD

2015. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Ezer bocsànat a heje síràsért, de egy rossz kopott telefonròl ìrok. Elütöm a billentyűt vagy mit,de a lényeg ugyanaz.Vagy most mire gondolsz?Az oldd szòra?Azt ùgy kell írni,bàr sokan nem tudjàk. Xd.Mondjuk azt sem tudom,mi az.Valami vagàny hangulatjel.
2015. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!