Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Elsősorban hozzátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elsősorban hozzátok fordulnék, mire vágyik a nő?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen szakított velem a barátnőm, miszerint én nem hívom el sehova és nem fizetek neki semmit. Ha bulizni mentünk nem egyszer meghívtam erre-arra, a gasztronómia területén kizárólag abba volt benne ha én vagy ha ő de együtt nem. Színházba nem jött moziba pedig mentünk nem is egyszer. Kérdem én tőletek, mit vártok, hova kellene elvinnünk titeket, milyen programokat szerettek szerelmeitekkel csinálni? Milyen programokat kéne szerveznem, hogy szerelmemet megtartsam? (a jövőre nézve)

2015. nov. 4. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
olvass a gondolataikba
2015. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hosszú kapcsolatban élő lányok véleményeire vagyok kíváncsi első sorban, komoly válaszokat szeretnék, az ehhez hasonlókkal nem tudok mit kezdeni
2015. nov. 4. 19:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyban függ a lánytól! Én pl. nem örülnék neki, ha bulizni hívnának, de egy romantikus sétához, kiránduláshoz mindig van kedvem. Számomra fontos, hogy egy pasi ne csak az elején lepje meg a barátnőjét, hanem akkor is amikor már "megszerezte". Ez ugyanúgy érvényes a meghívásra (természetesen oda-vissza), kis meglepetésekre, virágra.


Amúgy lehet csak kifogásnak mondta.

2015. nov. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem egy romantikus esti otthoni filmnézés is nagyon bejönne, vagy ha főzőcskéznénk. A sorozatos buli-mozi-étterem..(na érted az eljárós programok :D ) megölik a romantikát.
2015. nov. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

minden ember másmilyen, más dolgok érdeklik, más szórakoztatja. ráadásul mindenkit befolyásolnak a hangulatai, pillanatnyi élethelyzetei, sőt változik is az ember érdeklődése. szerintem emiatt nem lehet a kérdésedre válaszolni. ha újabb ötletekre vágysz, hogy milyen programokat lehet még szervezni, annak lehet értelme, hogy legyenek ötleteid, de hogy mi az, ami általában minden lánynak bejön, értelmetlen, mert nincs olyan, ami mindenkinek bejön (pláne nem állandóan) és teljesen mindegy, hogy másoknak mi jön be, az a kérdés, hogy a te barátnődnek mikor mi jön be. ezt pedig csak tőle tudhatod meg.


pont erről szól az ismerkedés. megismerni a másik érdeklődési körét, kiismerni a hangulatváltozásait, megtudni, hogy mikor mire érdemes elhívni, milyen programmal tudsz neki örömet szerezni. hogy ki fizet, az is egyén függő. van, aki elvárja, hogy mindent, vagy legalább többnyire te fizess, mert mégis csak te vagy a férfi. van, aki el se tudja képzelni, hogy te fizess és minimum felezni akar, de az is lehet, hogy ő hív meg téged, vagy felváltva hívjátok meg egymást. na meg az se mindegy, hogy a kapcsolat melyik szakaszában jártok, még ismerkedtek, már jártok, vagy össze is költöztetek, netán közös kasszán vagytok. ezeket is mind tisztázni lehet és kell is.


egy párkapcsolatban nagyon fontos a kommunikáció és nem árt figyelni az apró jelekre is, mert a nők hajlamosak rá, hogy nem mondják ki, vagy nem azt mondják, amit gondolnak, de elvárják, hogy tudd, vagy azt hiszik, hogy te pontosan érted őket. egyébként nem csak nőkkel fordul elő, hanem férfiak között is, hogy valaki mond valamit és a másik teljesen máshogy értelmezi az üzenetet. erről egy nőt vagy le tudsz szoktatni (de erőszakkal biztosan nem), vagy kiismered, hogy miből tudsz rájönni, hogyha valamit nem úgy gondol, mint ahogy mondja. általában azért szoktak rá legalább célozni, hogy mit szeretnének, csak a férfiak hajlamosak a finom női célzásokat figyelmen kívül hagyni


a leírásod alapján leginkább ez lehetett a gond köztetek. nem csak az számít, hogy milyen programok vannak, hanem hogy mennyi és milyen gyakran, mennyire kell mindig neki felhoznia és nyaggatnia téged érte, vagy mennyire jönnek ezek könnyen és magadtól. az se mindegy, hogy mikor állsz elő egy-egy programmal, mert a hangulatára sem árt ráérezni, hogy épp milyen típusú programhoz van inkább kedve. nyilván ami egyszeri program és nem lehet válogatni, hogy mikor legyen, ott max az a kérdés, hogy van/nincs kedv, mentek/nem mentek, de az se mindegy, hogy ezeket hogy vezeted elő és a legfontosabb, hogy mit kezdesz a reakcióival...

2015. nov. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nemtudom más lányok hogy vannak vele, de én nem várom el hogy mindenhova elvigyenek. Szerintem az is tök romantikus ha otthon megnéztek egy filmet, elmentek sétálni a városba meg ilyenek. A mozizást nem is nagyon szeretem mert igazából csak 2 órán keresztül ültök egymás mellett és semmi értelme. Ennyi erővel egyedül is lehetne menni. :)
2017. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!