Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összejöttem egy sráccal, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy sráccal, de rá egy hétre szakított. Azóta alig szólunk egymáshoz, pedig én szeretnék jóba lenni vele. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Még októberben kavartam egy 18 éves sráccal, 3 napra rá összejöttünk, nagyjából egy héttel utána pedig szakított. Azóta eltelt egy hónap, de nem beszélünk, legfeljebb köszönünk egymásnak. Én viszont szeretném ezt tisztázni (konkrétan a szakítás okát se tudom), az egész lezáratlan volt, talán még szeretem is kicsit, de nem szeretnék lányként utána rohangálni. Mit tegyek? Miért szakíthatott? Lehet még normális kapcsolatunk?

15/l



2015. nov. 15. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ki akart használni.
2015. nov. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy egyelőre nem szeretnék lefeküdni vele.. Lehet ezért úgy döntött inkább hagy és keres mást?
2015. nov. 15. 12:08
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Hát figyelj...

Nagy valószínűséggel én is erre gondolok.

Lehet hülyeségnek hangzik de ha valahogy összefutol vele kérdezz rá konkrétan. Szerintem ennek már nincs jövője de ne aggódj előbb-utóbb jön olyan aki majd meg fog becsülni.

Esetleg alkoholt ivott a srác a dolgok előtt? Vagy mikor visszautasítottad a sextől akkor dobott rögtön? Ha akarod PÜ-ben megpróbálok még segíteni.

2015. nov. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!