Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom felni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 5 hónapja vagyok egyutt ő 16 én 17. Ma ráírta egy 18eves srac ismerkedési célból. A srác küldött neki képet a testerol es az arcáról es megkérdezte h milyen erre a barátnőm azt válaszolta h nem rossz. Ezen nem annyira akadtam ki de aztán a srac képet kunyizott tőle es engem kérdezett h küldjön e neki. Na itt verte nalam a biztosítékot....ossze is vesztünk... Ti mit tettetek volna a helyében vagy a helyemben? Előre is köszönöm a válaszokat

2016. jan. 5. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát össze nem hiszem hogy összevesztem volna vele :D Most mit kell izélni :D ha szeret :D úgysem csalmeg :D ha meg nem akkor már jobb időben megtudni nem? :D mielőtt túlsok időt pazarolnál rá :D
2016. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kis kur_va a barátnőd :D
2016. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1-es te elég érdekes ember vagy... Amúgy én is nagyon kiakadtam volna de már azon hogy azt irta neki hogy nem rossz... Meg miért akar neki képeket küldeni ha veled van együtt... Kell neki a kaland vagy mi? Szerintem sürgősen beszéld ezt meg vele.
2016. jan. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ez már a flört határait súrolja szerintem
2016. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na ennyiért azért még ne kell kur***ni ,
2016. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fura mert ma is amikor meglátott nyakamba ugrott ott csókolt magához szorított és azt mondta h nagyon hiányoztam neki. Aztán szeretkeztünk utana elkísértem a buszahoz es mig vártuk nézett ram nagy szemekkel cirogatott es megkérdezte h ugye Sosem fogom elhagyni
2016. jan. 5. 20:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak tesztelte hogyan reagálsz rá:D
2016. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!