Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítsak? Mi a véleményetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon bunkó velem, és nem is igazán foglalkozik velem... 😢 Van viszont egy másik fiú, aki mindig nagyon kedves, odafigyel rám stb.. A barátnőm szerint tetszem neki.. Bevallom nekem is tetszik. Nem tudom mit csináljak, ha szakítok tuti mindenki ribinek fog titulálni.. Mit tegyek??

2016. márc. 6. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha bunko akkor vessen magára. Előbb kérd meg hogy változtasson és ha nem akar nincs mese, szakíts. Az már az ő baja hogy minek gondol de ilyenért nem vagy r###.
2016. márc. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igaza van. Ha bunkó a barátod (én önmagamról nem tudom elképzelni, hogy (ha lenne) a barátnőmmel bunkó legyek) ne maradj vele együtt. És ne érdekeljen, hogy mások mit mondanak.

Sok sikert.

2016. márc. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
aszitem tudom ki vagy de tutomal neki nincs senkije :'D
2016. márc. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mármint azt hitted ismersz??

Köszönöm a válaszokat. Igazatok van, de nem tudom, hogyan szakítsak. Adnátok tanácsot??

2016. márc. 6. 09:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem fog senki ribinek hívni azért, mert szakítasz egy bunkó sráccal.....viszont ne azért szakíts vele, hogy összejöjj a másikkal..

És mikor tanuljátok meg, hogy a tetszés nagyon kevés egy kapcsolathoz?!

2016. márc. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem is azért akarok szakítani, hogy összejöjjek a másik sráccal...

Csak a másik fiú vállán sírom ki magam, őt érdeklem és a jövőben még lehet köztünk valami.. Persze nem egyik pillanatról a másikra....

2016. márc. 6. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!