Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaljam a barátnőmet az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaljam a barátnőmet az élmény kedvéért?

Figyelt kérdés

Azon gondolkozom, hogy megcsalom a barátnőmet azért, hogy tudjam milyen érzés. Ilyen élményem nem volt még, legalább megtapasztalhatnám, és ha magamban is elmondhatnám magamról, hogy csináltam ilyet, jobban átlátnám a dolgot, sőt még tanulhatnék is belőle.

Barátnőmnek nem fog jól esni, de kifogja heverni.


Mit gondoltok?



2016. ápr. 16. 15:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:
89%
Nem is tudom , hogy melyik a szánalmasabb . Az , hogy megfordult a fejedben ilyesmi vagy az , hogy ilyet kiírtál ide és vad idegenektől kérdezed meg.
2016. júl. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 anonim válasza:
86%

Nos, későn írok, nem érdekel. Végig olvastam az összes

választ és meghatódtam, szívemből szóltatok.

"Kedves" kérdező! Kitépkedhetem a hajadat tincsenként,

utána öngyújtóval a tenyeredet szénné égetni, utána

meg ájulásig rugdosni, utána meg eltörni a karjaid,

utána a lábad, utána 3 börtönrabbal megerőszakoltatni

(igen megerőszakoltatni), utána meg még fájdalmasan

és lassan megölni téged? Csak az élmény kedvéért... c:

Puszi, love, és dögölj meg!

2016. júl. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 deske55 válasza:
mekora egy barom vagy hogy lehet valaki akkora f***fej ja és dögölj meg
2016. júl. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:
52%

Minden választ végig olvastam.

Szerintem még mindig kamu kérdés(legalábbis remélem).

Lehet valami 12 éves pisis írogat ide ilyeneket unalmában. :

Megcsalnád szegény jobb kezed a ballal az élménykedvéért?

Ejnye.

Ha mégis komoly a kérdés: Remélem megba szódsz, undorító genyó féreg!

2016. júl. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:
Gerinctelen fereg vagy... Engem a bnom elhagyott mas sracert... Nem hogy teged hagyna el.
2016. júl. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim ***** válasza:
53%

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskeres..



Itt a neked való r*b*nc xd vele legyél együtt ne azzal a szegény lányal!

2016. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:
57%
Hogy te mekkora egy paraszt vagy!!!!Sajnálom a szegény csajt hogy ekkora f@sszal jött össze...
2016. aug. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
68%

Te nem szereted ezt a lányt. Még most szakíts vele, hogy hagyj esélyt neki az életre!

Fszfej...

2016. aug. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:
57%

Ha en lennek a baratnod helyeben es megtudnam hogy megcsaltal, elvagnam a torkod csak az elmeny kedveert :)

Gerinctelen fereg... szanalmas vagy.

2016. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim válasza:
78%

"Drága" kérdező


Örülök hogy ez a felettéb nagy inteligenciára és kedvességre valló kérdés, megfogant, és a b**yadt fejedet elhagyva, az internetre került.

Csak gratulálni tudok neked, ugyanis az eddig leírtak alapján, legvszívesebben kitépném a komplett bélrendszeredet és azzal fojtanálak meg.

Remélem hogy ez a felvetés valami számunkra, a pórnép számára fel nem fogható, intelektuális humor-e, de ha nem, akkor szívből kívánom hogy a poklok poklán égj örök kárhozatban!

Egy érző lénnyel, főleg egy nővel [A félreértés elkerülése végett, nem azért emeltem ki hogy "főleg egy nővel" mert esetleg a nőket kevesebbre tartanám, ezt azért tettem mert a nők, sokkal összettebbek, komplikáltabbak, a férfiaknál] ilyen szörnyűséget tenni egy erkölcstelen, undorító alávaló és teljes mértékben megvetendő cselekedet!

Arról már nem is beszélve, hogy a kérdésben említett hölgy/lány, a te kis kísérletedből azt szűrhetné le, hogy ha egy ilyen utolsó m*cskos gyeng**lméjű d**il f**znak nem elég, akkor senkinek nem tud majd megfelelni és lehet hogy élete végéig nem lesz képes megbízni senkiben és magyányos marad.

Ha ezt óhajtod tenni, egy mégegyszer hagnsúlyozom ÉRZŐ LÉNNYEL...

Hihetetlen hogy egy ilyen kis ret**dált, rendelkezhet egy emberi élet sorsáról!

Honnan tudod hogy nem lesz e depressziós, hogy nem öli-e meg magát?

Abszurd felvetés, nem ajánlatos megtenni.

Már csak azért sem hogy megtudd milyen érzés...

Nagy élmény lehet, sok sikert, és szívől kívánom hogy idő előtt halj szörnyű hsalált!

2016. aug. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!