Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaljam a barátnőmet az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaljam a barátnőmet az élmény kedvéért?

Figyelt kérdés

Azon gondolkozom, hogy megcsalom a barátnőmet azért, hogy tudjam milyen érzés. Ilyen élményem nem volt még, legalább megtapasztalhatnám, és ha magamban is elmondhatnám magamról, hogy csináltam ilyet, jobban átlátnám a dolgot, sőt még tanulhatnék is belőle.

Barátnőmnek nem fog jól esni, de kifogja heverni.


Mit gondoltok?



2016. ápr. 16. 15:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
83%
Ezt a kérdés kiverte a biztosítékot. Na idefigyelj te tapló fas.zfej, most ezért megcsalnál egy lányt, hogy érezd milyen érzés ez? És ha a lány pont olyan aki nem fogja tudni ezt kiheverni és gyógyszerért nyúl, te meg nevetgélsz, utána meg késő. Te nem vagy normális ember, ilyet egy utolsó suttyó hülye kölyök nem tenne. Neked meg már ez is megfordult a fejedben. Szét ütnélek te hülye gyerek ha meglátnálak tee..
2016. okt. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:
78%
lol és még képes kiemelni a kérdést
2016. okt. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:
100%
Mit? Hogy te retek hülye vagy... Sajnálom szegény lányt. ... Szerintem maradj a kecskéknél mint az arabok... azoknál tudod csalni az aktuálist, max a kert egyik felében lesz csak lerágva a fű.
2016. okt. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:
100%

Kecskéktől elvonatkoztatva... a marha nagy szerencséd, hogy nem kerülsz a szemem elé, ezt te egyszer játszanád el és mesélnéd el nekem az biztos.


"Barátnőmnek nem fog jól esni, de kifogja heverni. "

Abban nem lennék biztos, soha nem tudhatod mire, hogyan reagál egy másik ÉRZŐ EMBERI LÉNY ... tudod, olyan amilyen te nem vagy.

Jó játszani néha az agyunkat fiúként elhiszem, én is szoktam, de soha nem egy nő nemű kárára... Apád igazán taníthatod volna egy s mást.

2016. okt. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy régi a kérdés de nagyon felbasztál. Beléd egy csepp emberi érzelem nem szorult az biztos, de még gerinc se. Képes vagy ilyet írni? Hogy majd úgyis kiheveri? Igen b-szki csald meg, mert az olyan rendes és értelmes dolog. Remélem megtalálja a gyk fiókodat és vele együtt ezt is, és rájön hogy mekkora egy sunyi paraszt vagy. Ha a barátnőd helyében lennék, már rég levágtam volna a f-rkadat.
2016. nov. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim ***** válasza:
0%
Ha álkérdés, ha nem...Rengeteg csaj ilyen sráccal van együtt. Meg is érdemlik.
2016. nov. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim válasza:
50%
Nem olvastam el az összes hozzászólást, de szerintem tedd meg... legalább megszabadulna egy ilyen verébtől a lányka ;)
2016. nov. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:
100%

Élő példa vagy rá, hogy lehet gerinc nélkül is élni. Ha a barátnőd megltná ezt a kérdést..

Undorító egy ember vagy.

Vele ennyire nem jó a szex?

Ha így van, akkor mondd meg neki, hogy már nem szeretnél tőle semmit sem, mert nem akarsz az érzéseivel játszadozni.

2016. nov. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!