Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha egy pasinak, aki tetszik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasinak, aki tetszik, megtudom, hogy van baratnoje, lemondok rola. Szerintetek ez jo dolog?

Figyelt kérdés
Gyakran van, hogy belezugok vagy csak megtetszik ismerosi korben olyan pasi, akirol nem tudom, hogy van valakije. Egeszen addig, amig meg nem tudom, hogy van, probalkozok vele. Utana, amint kiderul, az agyam belulrol leblokkol, hogy ezt nem lehet, mert ugy sincs eselyem, ugysem en kellek neki max egy ejszakara es en nem vagyok az a tipus, es persze az is folmerul, hogy o szereti azt a valakit, en nem akarom elvenni tole, de nem teljesen ertem miert igy gondolkozok. Minden baratnom az ilyen helyzeteket kihivasnak tekinti, amit teljesiteniuk kell, azaz bizonyitani, hogy jobb nok, es eltudjak venni a sracot a jelenlegi baratnojetol, de en tenyleg nem erzek kenyszert, sot, olyan, mintha teljesen tabu lenne a csavo. Mintha 20 eves hazas lenne a novel, amibe gusztustalan belenyulni, ez az erzesem van egy egy hetes kapcsolat lattan is. Szerintetek ez jo vagy rossz?

2016. máj. 8. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
nagyon is jó ;) igazi lány vagy! 17/l
2016. máj. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olyan dolgot kérdezel most másoktól, amit csak te tudsz megválaszolni magadnak, gyakorlatilag már meg is tetted. :D

Neked nem fér bele, másnak belefér.

Részemről ez inkább egy erény, több okból is. Ha bepróbálkozol, de elhajt, az visszajut a másik lány fülébe és eléggé gáz lesz a helyzet.

Ha bepróbálkozol és sikerül "elszeretned" a másik lánytól, akkor egy hónapon belül téged is felszarvazhat a gyerek.

2016. máj. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Egy igazi lány vagy, akinek vannak erkölcsei és nem akar ő lenni, aki szétszed egy kapcsolatot. Igazán jó gondolkodással bírsz. Több lánynak kéne így élnie az életét.


Ez az én sztorim

Szóval minden reggel. Edzőterem. Mosolyog mosolygok. Köszön köszönök. Azt érzem lehetne ő a nagy ő. Más mint a többi. De sajnos semmit sem tudok róla, sem a nevét sem a korát, tényleg semmit. Csak azt hogy működik az a bizonyos kémia.

Tiszta tini sztori.

Majd egyik nap hamarabb jöhettem el a melóból. Meleg tavaszi nap, a szél borzolja a hajam, a napszeművegen csillan a napfény, természetesen a zene átjár. Egyszóval teljes a pénteki chill életérzés tiszta filmes snitt. Belső sáv piros lámpa. Majd egyszer csak felbukkan ő a kis autójával, mellette egy lány, láthatóan ők is hasonló életérzéssel. Hogy az a lány a barátnője, a húga, a nővére, az édesanyja, egy apáca a templomból, nem tudom. (valószínűleg a barátnője)

Elmosolyodtam, egy halk b*szódjmeg". A lámpa zöldre váltott, én egy új lüktető zenére és ment minden tovább. Ha látom már nem érdekel a neve, mert ha az a lány a barátnője akkor még ennyit sem akarok róla tudni.


Igen, ez egy részlet volt egy 22 éves lány irtó vicces életéből. 😂

2016. máj. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bár több lány bírna ilyen gondolkodással, mint a tiéd!:) Maradj ilyen! Ez a tisztességes.

A barátnőid meg....... fúúúú hogy lehetnek ilyen barátnőid?? Totál ellentéteid.

2016. máj. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fruzs33 ***** válasza:

Szerintem ez jó dolog.

Én is voltam már így,és ugynígy vélekedtem.

2016. máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs,benned semmi különleges vannak még olyan lányok rajtad kívül akik nem szedik szét más emberek kapcsolatát.
2016. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez normális dolog, hacsak nem szerettek egymásba. De ha csak tetszik, és ő nem is tudja, akkor felejtsd el!!
2016. máj. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!