Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Sos! Barátnöm szülei tiltanak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sos! Barátnöm szülei tiltanak minket egymástól pedig szeretjük egymást barátnőm 17 én 19 mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Igazabol nem értem mert mikkor utoljara voltam náluk előzö honnapban minden jó volt!! Az apja azt mondta varjak meg par évet és nekem adja a lanyat de most az apja is ellenem van azt mondjak hazudtam pedig nem igy van!! Most csak tesztelik mitt bir a kapcsolatunk vagy mi?? De en es baratnom is teljesen ki vagyunk!
2016. máj. 14. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Lányos apa vagyok. Most erre mit mondjak??? Örülj, hogy még nem ásott el! :-)

Ha az apja, azt mondja, hogy hazudtál, az azért van, mert hazudtál. A férfiak nem játszmáznak. Ha csak nem tetszenél neki, vagy más baja lenne, akkor szimplán "lecsapna", és elásna. Egy apa nem tesztel, mert tudja, hogy soha senki nem lesz elég jó a lányához.


A hazugságra viszont én is kidobnálak. Egyet tehettek. Apa hercegnője álljon eléje, és kérdezze meg tőle, hogy konkrétan mi a baj. Lehet nem is vetted észre, hogy egy, akár apróságban hazudtál. Csak az őszinte bűnbánat, és bocsánatkérés segíthet. De ha még egyszer hazudsz neki, vagy nem leszel megbízható, akkor segítek neki az ásásban.


Ja, és a szex még legalább 30 évig tabu!!!! De max 10 év múlva kell az unoka.

2016. máj. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ha az apja is, ahogy én is rákeresett a nevedre, és a felét látta annak, amit én, akkor hagyd a lányt, és menekülj, vissza se nézz!

2016. máj. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

" azt mondta varjak meg par évet és nekem adja a lanyat"

Fogd a lányt,és fuss!

2016. máj. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

mitt tegyünk? ööö, például kézbe vehetnél egy helyesírási szótárt és tanulmányozhatnád....


iszonyat alpári a stílusod a képeid és a szöveged alapján; nem csodálkozom a lány szülein...

2016. máj. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BlackSword válasza:
Mi van, csak nem lebuktatott a facebook??? Hát ha nem ott élnél, akkor lenne igazi életed...
2016. máj. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán ha nem lenne tele a profilod a volt barátnőd képeivel, az javítana a megítéléseden...
2016. máj. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Főleg azokat, ahol ezt írod róla:

"Rájöttem egy eszméletlenül fontos dologra bármi is történik és bármi lesz a jövőben én ***-t akkor is szeretni fogom soha de soha nem lesz még egy lány nekem ilyen fontos"

2016. máj. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!