Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mire utal, hogyha sokszor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utal, hogyha sokszor leszólítanak?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 évben több, mint 10-szer (összesen 13-szor) szólítottak le pl utcáról, vagy simán sorban álltam, és a mögöttem lévő srác, hogy megadja a telefonszámát, vagy üzletben vásárlás közben,...stb.


Ez mit jelent?

Azt, hogy egy tök átlagos lány vagyok, mert az összes korombelit kb ennyiszer szólítják le? (19 vagyok) Vagy áltag alatti?


Ja, és hozzátenném, hogy NEM szoktam bulizni járni (idén és tavaly is csak 1-1-szer voltam) eléggé szégyenlős vagyok, és én nem szoktam fiúk felé közeledni egyáltalán. Nyilván, aki mindig bulizik annál ez a szám is magasabb, ezt vegyétek figyelembe a kiértékelésnél!


Vagy lehet, hogy nem egy átlagos lány vagyok? Mert én eléggé rondának találom magamat... De akkor lehet, hogy ez mégse így van?

Köszönöm (19/L)



2016. jún. 18. 10:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nagyon szép vagy. Csak nem értem miért vársz még itt is elismerésre mindenkitől...
2016. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert minden csaj az osztályból azt mondja, hogy fú engem vagy 50-en leszólítottak, meg hogy nekem már hány barátom volt, ... stb. és kicsit lealacsonyítva érzem magamat hozzájuk képest. Pl. nekem még soha se volt barátom (oké, eddig mindenkinek azt mondtam, hogy NEM, aki megkérdezett...)
2016. jún. 18. 10:53
 3/14 anonim ***** válasza:

Miért ha én férfiként minden héten más nővel fekszek le, több leszek a szemedben?

Mivel 20 ezer forint ráfordítása ellenében/hét simán megtehetném. :D

2016. jún. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha fizetés ellenében történne mindez, akkor nem. De ha azért feküdnél le minden héten új csajjal, mert sikerül minden héten új csajjal összejönnöd (magad miatt és nem pénz miatt) akkor... hát... az mindenképpen utalna a magabiztosságodra, az érzelmi intelligenciádra, sőt az általános intelligenciádra is és a kinézetedre. Úgyhogy akkor lehet, hogy több lennél a szememben, igen.
2016. jún. 18. 11:08
 5/14 anonim ***** válasza:

Tudod a nők meg a férfiak máshogy működnek...

Nektek nőként elég szépnek lennetek és lefekszik veletek bárki. Nekünk férfiaknak elég gazdagnak lennünk és dettó; nem lesz problémánk kalandokban.

Magyarul női mércében "milyen szép vagyok így sok pasival lefeküdhetek" szöveg férfi oldalról kb így hangzik "sok pénzem van, így rengeteg nővel lehetek".


Arra szeretnék rámutatni, hogy amit te csinálsz most; az épp ugyanaz, mintha én azzal kezdeném verni a mellem, hogy milyen sok pénzem van így minden héten más fullos nővel vagyok. Intelligenciához ehhez nincs szükség, de neked sincs a pasizáshoz ha szép vagy...

2016. jún. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

hát sajnálom, de én nem magamutogatásnak szántam ezt a kérdést. Igazából zavar, hogy az összes többi csajnak már sokkal több mindenkije volt egy korosztály. Persze lehet hogy hazudnak, de ezt akkor is szerettem volna megkérdezni.


Amúgy, ha most el kéne gondolkodnom, lehet hogy én sem jönnék össze egy nincstelen sráccal és fontosak lennének az anyagiak.

2016. jún. 18. 11:25
 7/14 anonim ***** válasza:

Lool ez az utolsó nagyon üt:

"Amúgy, ha most el kéne gondolkodnom, lehet hogy én sem jönnék össze egy nincstelen sráccal és fontosak lennének az anyagiak."

Sok sikert a párválasztásban, ilyen nőket értelmes emberek elkerülik :D Nem vagy te átlagos lány, legalábbis belsőre biztos nem... De majd ha leszólítanak mondjad legközelebb hogy lobogtassa meg a kocsija kulcsát és az alapján döntesz majd :)

2016. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
szerintem pedig igenis van benne realitás!! Ilyen a világ, sorry
2016. jún. 18. 13:10
 9/14 anonim ***** válasza:
Tőlem nem kell bocsánatot kérned, mert a világ egyik legkeresettebb szakmáját végzem. De az olyan nőket akiket a kocsikulcsommal kell felszedni(szebben mondva kéne), elkerülöm messziről. Hozzád hasonló nők mondjuk úgy se tudnak értelmes férfit megkapni. Elég rossz befektetés az ilyen pénzéhes nő nekünk. Minden jót!
2016. jún. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Normális lány tényleg nem a pénzt nézi.

Attól, hogy egy picit nem pénzzel teli a srác, de lehet igényes, ápolt.

Ha nekem lesz barátnőm nemigen fogom rákölteni a pénzem.

Nem egy ismerősöm b*szta már át "nő"

19/F

Szeretet kap majd barátnőm se többet se kevesebbet.

2016. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!