Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek jelenthet valamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szöszi_55 kérdése:

Szerintetek jelenthet valamit az ha egy srác megkérdi tőlem hogy, tetszik e nekem az másik fiú? Vagy általában miért szoktátok ti fiúk ezt kérdezni egy lánytól?

Figyelt kérdés
Nekem ez a srác régóta tetszik. Már most lesz 5éve hogy szerelmes vagyok belé. Nagyon sokszor szokott érdeklődni, főleg mostanában. Régebben is szokott, és flörtölni is szokott. De aztán lett barátnője ,és aztán abba hagyta az érdeklődést. Szörnyen rosszul esett,hogy belém kezdegetett és aztán meg mással jött össze. De tavalytól sokat ír. Megint kezdeget belém. És nemrég bevalottam neki,hogy régóta belé vagyok szerelmes. Elejétől kezdve. Azt mondta hogy ez kölcsönös. Mert hogy neki is tetszettem már elég régóta. És mostanában ő ír inkább nekem. Sokszor keres,esténként fel szokott hívni telefonon és beszélgetünk. Ma pedig lehet el is jön hozzánk... Pedig ő még soha nem volt nálunk. És néha ha mesélek egy két fiú barátaimról neki,akkor röktön azzal jön ,hogy tetszik e nekem. És most nemtudom hogy ez jelenthet e valamit. Hogy esetleg lehet e esélyem.?..még persze velem mindig másképpen is szokott bánni mint a többi lánnyal. Ezt már úgy megfigyeltem. (Bocsi a helyesírásért)

#érdeklődés #régi szerelem #nemtudom elfelejteni
2016. aug. 3. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
EGYÉRTELMŰEN tetszel neki. Hiszen a múltkor ezek szerint be is vallotta. Kérdezget hogy kedveled -e a többi srácot. Nyilván. :)
2016. aug. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen..bevalotta hogy tetszem neki,de aztán megint úgy elhanyagolt. Es mas csajok utan ment...:( es néha mintha csak bolondítana..de pl. Azt se értem hogy velem akkor miért más? És sokszor van úgy hogy én velem ír csak. És mással pedig nem.
2016. aug. 4. 01:03
 3/8 anonim válasza:
Azert mert utal teged
2016. aug. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én asszem kiugrok az ablakon...:'( meddig fog bolondítani..nagyon rossz hogy az érzéseimmel játszik.
2016. aug. 5. 11:43
 5/8 anonim válasza:
Te is tetszést neki és mások is nekem is ez van😢 de csak azért kérdezi meg ne hogy mással kavarj!
2016. aug. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát..nagyon sajnálom ..😥 gondolod hogy csak azért,hogy nehogy mással kavarjak? Mi okból tenne ilyet? Miért lenne neki ez jó? 😞 most hétvégén is találkoztam vele..egy versenyen...és röktön oda jött hozzám és flörtölt. Tegnap még fel is hívott és ma pedig rám írt. Viszont néha olyan semilyen hozzám.
2016. aug. 10. 15:22
 7/8 anonim ***** válasza:

A srác talonban tart téged és nem szerelmes beléd. Ha igazán érdekelnéd és szeretne, akkor már megpróbált volna összejönni veled, hiszen erre többször is megvolt a lehetősége. Ehelyett viszont korábban összejött egy másik lánnyal, most pedig nem kezdeményez, pedig járhatnátok.


Ráadásul mióta bevallottad neki, hogy szerelmes vagy belé, tudja, hogy nem kell nagyon semmit sem tennie azért, hogy érdeklődj iránta. Időtöltésre és egonövelésre használ téged, élvezi, hogy szerelmes vagy belé, hogy vágysz rá, hogy van, aki foglalkozik vele. Közben viszont te magad nem kellesz neki.


Ha nagyon szeretnél járni ezzel a sráccal, akkor te is kezdeményezhetsz, de szerintem azzal járnál a legjobban, ha leépítenéd és inkább olyan srácok felé fordulnál, akiket tényleg érdekelsz.

2016. aug. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ!! :) azt hiszem hogy úgy lesz! Túl leszek rajta.. bunkó leszek vele..és majd meglátom mi lesz.. többi fiúkat viszont idáig azért nem vettem figyelembe mert.:/ nem tudtam beléjük szeretni,folyton ő rá gondoltam. Én pedig nem vagyok kihasználós fajta lány. Tényleg még egyszer köszi:)..
2016. aug. 11. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!