Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Nemrég szakítottam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nemrég szakítottam a barátommal, de zavarna, ha mással lenne.

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottam a barátommal azután,hogy fél évesek lettünk. Amikor összejöttünk úgy voltam vele,hogy soha nem válnék el tőle,még a jövőnket is elképzeltem..Aztán most,hogy nyár van és nem látom olyan sokszor,kezdtem eltávolodni tőle. Nem akartam beszélni vele telefonon stb. Már nem bírtam így tovább,ezért szakítottunk,de ő még mindig szerelmes belém. Azt mondta,hogy nem érti ez miért volt,de én tudom.

A legjobb barátnőm is szerelmes (volt) a fiúba,ami nem is akkora baj,mert majdcsak kiszeret belőle,de egyfolytában beszélgetett vele,engem meg elhanyagolt és ez rengetegszer előfordult.

Attól is tartok,hogy mi lesz a suliban(mert egy osztályba járunk). A legjobb barátnőm nem tudja,hogy szakítottunk és nem tudom mit fog tenni,ha megtudja. Lehet újult erővel ráhajtana,de a fiú viszont nem szerelmes belé. És úgy tudom,hogy mióta szakítottunk egy Másik lánnyal is beszélget..

Hosszú válaszokat kérek,hogy mi a véleményetek erről az egèszről,stb.



2016. aug. 8. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem most akkor döntsed el, hogy vele akarsz-e lenni vagy nem... ha ő is szeret téged és te is őt akkor miért problémázol? Nem kritizálni akarlak, ne értsd félre :)


20f

2016. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1# Köszi:)Nem vagyok már szerelmes belé,de nem tudná, elviselni,ha a brátnőmmel lenne:|
2016. aug. 8. 19:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Ismerős :/ Szerintem ha a barátnőd meg is tudja hogy szakítottatok és elmondod neki hogy mégis csak valamennyire zavarna téged,és ő ennek ellenére is rástartol akkor már biztos hogy nem barátnő,és valószínűleg a barátságotok végét jelenti majd,hacsak nem törődsz bele hogy együtt vannak,mivel osztálytársak vagytok ,gondolom nap mint nap azt hallanád hogy ezt,és ezt csinálták együtt ,ami gondolom nagyon rosszul is esne neked...De ha tényleg a barátnőd akkor megfogja érteni,és tiszteletben tartja mint a döntésedet,mint a barátságotokat :)

Velem is ez volt ,nos azóta nincsenek barátaim :D De nem is bánom .

2016. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze lehet,hogy nem jönne vele össze,de amikor összejöttünk,akkor ő tudta,hogy mi járunk,mégis ódákat zengett róla,ami nagyon idegesítő volt,hogy egyfolytában a barátodról beszél:/
2016. aug. 8. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Dobtad a barátodat, akkor onnantól nem várhatod el senkitől, hogy ne közeledjen hozzá, csak mert neked nem esik jól. Ha nem vagy szerelmes belé akkor hagyd, hogy tovább lépjen rajtad és új kapcsolatot alakítson ki.
2016. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen ,teljesen érthető is volt a reakciód.

Én pl. ezt el is mondtam a barátomnak,hogy ne hajkurássza már a volt barátnőmet ,mert nagyon rosszul esik ..Mondjuk nálunk csak annyi különbség volt hogy senki sem dobott senkit,csak egyikünk sem bírta a távkapcsolatot ezért közös megegyezésre szakítottunk.

De attól még nagyon zavart hogy a barátom a figyelmeztetéseim ellenére is ,ölelgette,puszilgatta ,és rendszeresen lekapta..A volt barátnőmnek nem is tetszett ez a folytonos nyomulás ,és meg is mondta neki ,azóta kicsit lecsillapodott ,de a lány azóta sem akarja megszakítani a barátságot vele ,túl jó szíve van ahhoz hogy bárkit is megbántson... A lényeg hogy mond el neki hogy mit érzel ezzel kapcsolatban,és ha nem érti meg ,akkor már biztos hogy nem vagytok barátok ,mert ha az lenne akkor tiszteletben tartaná ,legalábbis szerintem. #3-as voltam

2016. aug. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!