Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítottam a barátommal, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk végén már teljesen úgy éreztem, hogy nem szeretem, sokat veszekedtünk, másak voltak az elképzeléseink és nekem ez így nem volt, nem voltam boldog így szakítottam vele. De könyörög, hogy kezdjük újra és hogy változtatunk majd az egészen. Nem tudom, hogy mit csináljak, mert tényleg már az egész életem köré épült, de nem tudom, hogy mi hiányozna maga a fiú, vagy az érzés, hogy együtt voltunk. Nem tudom mit csináljak.
2016. febr. 20. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Én pont hogy együtt vagyok most egy fiúval és nekem inkább a szabadság érzése hiányzik. Szerintem a fiú hiányzik neked... Persze nem mondhatom meg hogy te mit érzel ez csak az én véleményem.

És mond neki hogy adsz egy esélyt de ha nem változik akkor nem fog ez működni. Szurkolok hogy minden rendben Menjen.

2016. febr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se kezdjétek újra. Oka volt annak, hogy szakítottatok, és az újrakezdés csak arról szólna, hogy visszatérjetek a megszokott éleletekhez. Persze, nem könnyű elszakadni a másiktól, aki az életünk része volt.
2016. febr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!