Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez normális hogy ezt érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális hogy ezt érzem szakítás után? Jobb lesz valaha is? Nőgyűlölő lettem?

Figyelt kérdés
Kicsit több mint 4 hónapja szakított velem az első igazi barátnőm, akit mindennél jobban szerettem fél évig voltunk együtt előtte 3 éven át beszéltünk nagyon sokat minden egyes nap. A szakítás úgy történt hogy mondvacsinált okok miatt egyszer csak találkoztunk 5 percre mondta hogy megbántottam nem bízik bennem mert hallott egy pletykát... Amit utána be is bizonyítottam neki hogy nem igaz azt mondta nemérdekli. (Amúgy annyi volt hogy egy lány azt mondta neki hogy nyomultam rá egy buliban - de semmit sem csináltam :() Ezek után az égvilágon mindent megtettem ugyanúgy mint eddig :( de letiltott mindenhol szóba se állt velem. Amíg velem volt fél éven át nem feküdtünk le se semmi csak csók volt pedig én érzékeltettem hogy jó lenne picit többet de elfogadtam hogy nem szeretné :( Se szülinapomra se valentinnapra nem kaptam tőle semmit. Előtte még gimnáziumban 3 évig szerelmes voltam egy lányba aki kikosarazott és szívatott :( Nekem nagyon nagyon ritkán jön be valaki inkább azt mondanám hogy a lányok lelkébe szeretek bele és utána a külsejükbe vagy nem tudom hogy fogalmazni ezért lehet hogy eddig csak 2 ember tetszett életembe nem tudom ez mégis miért van. Amúgy elég jó kinézetű vagyok sőt meglehetősen ezt abból érzem hogy az utcán is nagyon sokszor leszólítanak lányok még fiúk is meg elég sok lánynak tetszettem már így külön is. De ezekből teljesen elegem van néha már azon gondolkodom hogy hogy lehetnek ennyire nagy "ribik" manapság és már néha az is megfordul a fejemben hogy jólesne ha bántanám őket amit nagyon szégyenlek mert egyáltalán nem vagyok ilyen inkább visszahúzódó fajta és még az is rossz hogy ilyen gondolatom támad. De a barátnőm után egyszerűen azt érzem hogy elkezdtem utálni a lányokat/nőket. Mellesleg a barátnőm nővére is letiltott a barátnői pedig konkrétan szégyenben hagytak engem vagy nem tudok hogy fogalmazni nagyon rossz dolgokat mondtak rám pedig nem is ismernek azután ők is letiltottak. Már 4 hónap eltelt és azt érzem hogy minden egyes nap egyre növekszik a bennem levő gyűlölet a lányok iránt pedig azt hallottam hogy idővel csak jobb lesz de én azt érzem hogy egyre rosszabb és tényleg az a a rossz hogy régen nem ilyen voltam de mióta szakított velem a barátnőm és ez az egész - ahogyan szakított velem, amiért szakított velem, amiket a barátnői mondtak rám, teljesen kifordultam magamból. 19F

2016. aug. 23. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
nos.. akkor felhomályosítalak ... csalódások a jövőben is fognak érni ... ez most egy volt, az első komoly csalódás amit nehezen kezelsz, ez mással is megesett már, nem mindenki lép túl olyan könnyen a dolgokon ... ha valóban olyan jó külsejű vagy, vagy akár csak átlagos, az ismerkedés nem jelenthet problémát, arról nem beszéltél hogy ilyen jellegű mentális gátjaid is vannak.... szóval minél több új embert megismersz, annál nagyobb az esélye, hogy megint belekerül valaki abba a szórásba, amit te úgy nevezel hogy "beleszeretsz a lelkébe" ... szimpatikus ez a felfogás egyébként, rendben is van , egy dolog viszont nincs ... hogy ezt a gyűlöletet az összes lányra kiterjeszted ... a fiúkra, miért nem? mert irántuk nem érzel szexuális vágyat? ugyan annyi szemét sz***r alak van nőben is, mint férfiban, és az hogy egy, kettő, vagy akár 100 belédrúgott ezt nem terjetszheted ki mindenkire, a saját érdekedben elsősorban .. másodsorban pedig mindenki megérdemel egy esélyt, neked se esne jól, ha valaki csak azért nem állna veled szóba, mert korábban egy fiú/egy hasonló fiú/ egy olyan nevű fiú megbántotta és ezért dühös, pedig te nem is ártottál neki ...akik meg a lány barátnői és elhordtak minden sz***rnak, annyit is érnek, mit akarsz velük, meggyőzni őket? mi értelme? engedd el a francba ... fürödj le hidegvízzel, higgadj le a tükör előtt és kezd előröl az egészet ... 19 évesen még semmi értelme hogy ilyen megkeseredett legyél
2016. aug. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ő nem szeretett téged ha még ráadásul bebizonyítottad hogy kamu a pletyka és azt mondta nem érdekli hát nem hiszem hogy szeretett egyáltalán téged
2016. aug. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hmm csak a veget olvastam el, szooval: mi a budos eletet foglalkozol azokkal a szutyok baratnoivel meg a novel? Uristen mondanak amit akarnak. Teged hibaztatnak mert ez egyszerubb mint belatni, h a csajnak is voltak hibai es mivel a baratnoi nem fognak kiallni. Erre szamithattal volna. Ahelyett h altalanositanal ebredj fel es tegyel rajuk jo magasrol. Kit erdekelnek. Majd megtalalod a kovetkezot is ne aggodj.

--> csak egy LANY aki utalja az altalanositast

2016. aug. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A baratnoi nem fognak kiallni melletted*
2016. aug. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem a noket kell utalni hanem azt az egy konkret lanyt. De gondolj peldaul edesanyadra... ot nem utalod, igaz? Es meg rengeteg no van aki olyan mint anyukad! De ez a lany tenyleg szemet volt ugy h sajnalom nagyon! De gondolj arra h o csak 1!
2016. aug. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én úgy éreztem hogy nagyon jól kitudom ismerni az embereket felszínes barátaim sincsenek azok nem is érdekelnek. Van három nagyon jó barátom akikről tudom hogy sose hagynának cserben és mindent megtennének értem. Az fáj talán a legjobban hogy én őt nagyon a bizalmamba engedtem és tényleg nekem ez nagyon nehezen megy eddig életemben egyetlenegy fiúban se kellett csalódnom csak a lányokban talán ezért is érezhetek így.
2016. aug. 24. 00:03
 7/7 A kérdező kommentje:
Most végiggondoltam és tényleg kezdem belátni hogy vannak normálisabb lányok és nekem sikerült kifognom a legálszentebbet :/ Tudom hogy sokak szerint ez semmin nem segít de én valamiért azt érzem hogy ha valahogyan bosszút tudnék rajta állni akkor jobb lenne nekem megnyugodnék. Mert tényleg ő észre se veszi hogy ezzel nekem mit okozott. És ki tudja hogy még hány fiúval fogja ezt csinálni :( Mindenesetre köszönöm a válaszokat :)
2016. aug. 24. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!