Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális ennyi dősen ilyenre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ennyi dősen ilyenre vágyni,17/f?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A helyzet az, hogy így 17 évesen nem egy éjdzakás kalandokra vágyom, hanrm egy komoly párkapcsolatra, egy emberrel akit eljegyzek.

Nagyon fura dog tudom (nem kellenek a vicceskedõ antiházasságos dumák)

Volt egy 2 évig tartó párkapcsolatom egy lánnyal akivel szinte együtt nõttünk fel. Szerettem de õ engem nem szeretett viszont szerelmese. Úgyhogy 2 év után szakított velem. Ennek során teljesen elvesztettem az öbizalmamat, bdogságomat stb., szokásos nagy kamasz szívfájdalom. Ez augusztusban volt, most nagyjából rendebn vagxok. De azt tudom, hogy ha lesz következõ kapcsolatom, akkor azt akarom, hogy életre szóló legyen. Nem tudom, hogy miért. De somszor azon ábrándozom, hogy milyen jó lenne, ha lenne egy feleségem.

Ez így 17 évesen normális? Lehet, hogy amiatt van mert minden tesóm sokkal idõsebb és ez hat rám is? Ugyan olyan felnõtt akarok lenni? Vagy csak szimplán zakkant vagyok?

A válaszokat elõre is köszönöm!



2016. jan. 3. 02:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Énis ugyan így vagyok csak én 16 évesen. :D Pacsi :)
2016. jan. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj.:)Komoly kapcsolatra vágyni szerintem inkább érettség mint abnormális.16/L
2016. jan. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is komolyra vágyom ugyan így házasság. Csak én azt is tudom hogy kivel
2016. jan. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En is ugyan igy vagyok csak engem abszolutt nem erdekel a hazassag ( csomo kidobott penz egyp apirert) de en is csak egy lannyal szeretnek akivel viszont szeretjuk egymast es boldogan elni eggyutt. 18 vagyok es szerintem normalis dolog regen is igy mukodott a dolog sok embernel...
2016. jan. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Stark2000 ***** válasza:
Ugyan így vagyok vele, és még fiatalabb is vagyok. Személy szerint elég ragaszkodó típus vagyok, így ha egyszer megszeretek valakit, azzal az egész életemet letudnám élni onnantól kezdve... 16/F
2016. jan. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy zakkant. Éretebb, ragaszkodóbb vagy és ezekközül egyik sem negatív tulajdonság. Több ilyen fiú kéne...^^

(14/l)

2016. jan. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
De aranyosak vagytok :)
2016. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos azért van, amit írtál, hogy a többi testvéred sokkal idősebb nálad, és biztos jó a házasságuk is, te azért ne siessed el, csak szerelemből nősülj.
2016. jan. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!