Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ebből még lehet valami?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből még lehet valami? Elsősorban fiúk de lányok véleménye is érdekel. Többi lent

Figyelt kérdés
osztálytársammal jártam de nemrég szakított velem. most van valakije aki külföldi de csak egyszer találkoztak, de mindig velem beszél, meg megcsókolt és mondta hogy szeret meg hogy rossz nálkülem élni és hiányzok neki. a suliban is velem lóg és piszkál, csikiz, nekemjön, rugdos ( az osztálytársaink azt hiszik hogy újra együttvagyunk)(meg mindenki próbál minket ujra összehozni és én szeretném is) de félek hogy komolyan gondolta hogy örökre vége. szerintetek lehet ebből még valami? meg hogy a végleges szakítás valós vagy csak mondta?

#kapcsolat #szakítás #újrakezdés #szerelem. osztálytárs
2016. szept. 21. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy még ő is azt hiszi, hogy együtt vagytok? :D
2016. szept. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem mert mondta hogy nem vagyunk egy pár, de nem úgy viselkedik :D de mikor mondta hogy szeret meg ezeket csókolóztunk sokat...én összezavarodtam
2016. szept. 21. 16:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezen gondolkodj már el egy kicsit :D

Sokat szoktál csókolózni egy szimpla baráttal akivel nem vagy együtt? :D

#1 vagyok

2016. szept. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a másik lány szakított vele és te csak egy biztosíték vagy neki, vagy két csajt akar fűzni egyszerre. Csak egyszer találkoztak és dobott téged? Hát nagyon különleges személy lehetsz neki. Gondolj csak bele, ha kétszer találkoztak volna, még a nevedre sem emlékezne. :D
2016. szept. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
már szakítottunk előtte hogy megismerte a csajt. de a csaj nyoult rá
2016. szept. 21. 16:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy egyszer találkozott vele és otthagyott, de viszont ezesetben még van jövő a számotokra.
2016. szept. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!