Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek érdemes erőt és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes erőt és energiát áldozni egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Augusztus közepén jöttünk össze a barátommal, és nyár végéig még minden okés volt, összebújtunk, puszikat adtunk egymásnak, becézgettük is egymást.

Aztán elkezdődött a suli, és teljesen megváltozott. Nem akar összebújni, nem becézget, sokszor már az is zavarja, ha én becézgetem, nem ad puszit, sokszor már azt se hagyja, hogy én adjak neki. Azt mondja, hogy az otthoni feszkó, meg az iskolából adódó fáradtság miatt ilyen, de ezzel, amit csinál, csak ellök magától. Azt is mondta, hogy ő nem olyan típus, aki szeret összebújni, meg puszilgatni egymást, pedig nyáron ha olyan helyen voltunk, mindig összebújtunk.

Erre még rátesz egy lapáttal, hogy suli kezdete óta egy hét nem telik el veszekedés nélkül, mert még a legjelentéktelenebb dolgokon is megsértődik és behisztizik, és nem képes ezt beismerni.

17/f (én) és 16/f



2016. okt. 16. 11:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Tuti bejött a képbe egy másik csaj, csak a biztosat a bizonytalanért nem dobja. Még...
2016. okt. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy fáradt mint én :o
2016. okt. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rájött, hogy nem a fiúkhoz vonzódik, csak még nem biztos benne
2016. okt. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1: Ez már elég sokszor megfordult a fejemben, hogy van egy harmadik személy a képben, de akárhányszor felhozom a témát, mindig azt mondja, hogy ha valaki más kéne neki, akkor nem lenne velem.


#2: Hétvégén is, amikor 10-11 órákat alszik? Ráadásul attól, hogy fáradt, miért ne bújhatnánk össze vagy adhatnék neki puszit?


#3: Lányokhoz is és fiúkhoz is vonzódik, de inkább fiúkhoz. Viszont kizárt, hogy rájött arra, hogy mégsem vonzódik a fiúkhoz, mert előttem is volt már dolga fiúkkal.

2016. okt. 16. 11:37
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem megijedt.Adj neki időt ,de beszéld meg vele,hogy neked ez így nem jó.

Félhet attól is,ha nem tudják esetleg kiderül suliban stb,azért zárkózott.

2016. okt. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Már rengetegszer megemlítettem neki, hogy ez engem zavar, de mindig behisztizett. Az ő osztályából nem tudom hányan tudják, de ketten még nem, az tuti. Azt mondja, hogy már csak ők ketten érdeklik, hogy ő maga mondja el nekik, a többiek már nem érdeklik, hogy hogyan tudják meg. Viszont már egy hónapja mondogatja, hogy nem sokára elmondja annak a két osztálytársának, de még mindig semmi.
2016. okt. 16. 12:10
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem érdemes egy olyan kapcsolatba energiát fektetni, amiben nem vagy boldog.
2016. okt. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Végül szakítottunk, de nem bánom, ő meg pláne nem
2016. okt. 24. 20:36
 9/14 anonim válasza:

én egy malaccal jártam párna-pig :))) erted, parnaPIG lol

amugy 2017 ocsmany mikor lesz 2k18 omg

2017. jan. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 Hol vagy poén, hahó? :P Amúgy valóban nagyon szar ez az év, már most elegem van 2017-ből :D
2017. jan. 20. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!