Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek érdemes erőt és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes erőt és energiát áldozni egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Augusztus közepén jöttünk össze a barátommal, és nyár végéig még minden okés volt, összebújtunk, puszikat adtunk egymásnak, becézgettük is egymást.

Aztán elkezdődött a suli, és teljesen megváltozott. Nem akar összebújni, nem becézget, sokszor már az is zavarja, ha én becézgetem, nem ad puszit, sokszor már azt se hagyja, hogy én adjak neki. Azt mondja, hogy az otthoni feszkó, meg az iskolából adódó fáradtság miatt ilyen, de ezzel, amit csinál, csak ellök magától. Azt is mondta, hogy ő nem olyan típus, aki szeret összebújni, meg puszilgatni egymást, pedig nyáron ha olyan helyen voltunk, mindig összebújtunk.

Erre még rátesz egy lapáttal, hogy suli kezdete óta egy hét nem telik el veszekedés nélkül, mert még a legjelentéktelenebb dolgokon is megsértődik és behisztizik, és nem képes ezt beismerni.

17/f (én) és 16/f



2016. okt. 16. 11:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem, nem, nem! Ez egy remek év, csak kerülni kell a fölöslegesen negatív dolgokat! :) Például az értelmetlen kapcsolatokat.
2017. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Kiderult vegul mi volt a baja?
2017. jan. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen, csak kihasználta, hogy jószívű vagyok és van pénzem. Soha nem is szeretett, csak a pénz miatt volt velem.
2017. jan. 21. 09:56
 14/14 anonim válasza:
Uhhh.... Sorry :(
2017. jan. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!