Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Az a lány jön be aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az a lány jön be aki ilyen "tömegcuccokban" jár vagy inkább az egyedieket? Szoktátok nézni az öltözködését?

Figyelt kérdés
2016. okt. 26. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Láttam hullára sminkeltet, de alapból randát,

Szakadék királylányt meg csini bakancsos punk-lányt :)

2016. okt. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Külön nem szoktam nézni, hogy hogyan öltözködik, azt szoktam nézni, hogy mennyire igényes. Egyáltalán nem az a mérvadó nálam, hogy milyen cuccokban van, sokkal inkább hogy milyen a kisugárzása. Az hogy most tömegcuccokban van, vagy olyanban amilyenben, teljesen hidegen hagy, ilyen téren csak maximum az lenne nálam a lényeg, hogy abban legyen amit ő maga szeret.:D Este úgyis megszabadítom őt tőle:D
2016. okt. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, de irritál mikor 10-ből 9 lány ugyan olyan kínai felsőben és farmerban jár. Hozzá Nike cipő ami megint ugyan az mindenkin.
2016. okt. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Domaházy Ákos ***** válasza:
100%
Hát én az átlagos öltözetet viselem el ami éppen jó. Én nem tartom jónak a tucat lány öltözetet nem illik bele a nőkhöz attól még hogy a fiúk menő cuccokat vesznek fel meg szakadt szarsokat attól egy lányon meg nem jön be.
2016. okt. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!