Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 3 hete szakítottunk barátommal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete szakítottunk barátommal. Ő azt mondta, hogy már nem érzi azt amit régen. Azért mert megütöttem. Azt mondta maradjunk barátok. Mivel én azóta is szeretem elfogadtam, mivel jobb mintha nem is beszélne velem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Még féltékenykedik is, hogy más fiút miért becézek,meg bedurcizik. A minap találkoztunk. és fogta a derekam meg a kezem, de nagyon erősen állítja, hogy nem akar tőlem semmit. Csókolóztunk is. Mit akarhat?

2016. nov. 2. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem, az ilyen nőktől ments meg... :D
2016. nov. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
talán még egy pofont akar, add át és menjen - hátha talál magának egy bunyoósmacánál jobbat
2016. nov. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A bugyidba jutni?! :)
2016. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem az eszedért szeret az biztos.
2016. nov. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi komolyat nem akar már, ennyi ennek annyi.
2016. nov. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!