Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szisztok! A barátom egyre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szisztok! A barátom egyre furcsább vajon miért?

Figyelt kérdés
Hát 7 hónapja vagyunk együtt majdnem ... azóta sokszor összevesztünk.. de mindig megbeszéltük. fél évre vettem neki egy képes párnát aminek kívűlről nézve nem örült annyira ... azt mondta hogy kapok én is valamit csak még nem jött meg ... 1 hónapja nem jött meg ? kit akar etetni? (nem az aji érdekel de miért nem mondja el hogy sorry nem vettem semmit) mostanába a semmin is összetud veszni. néha a haverjai fontosabbak .. de intim kapcsolat után mindig normális aztán meggint nem ... vagyok nem szeret?

2016. nov. 9. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legtisztább ha ezt vele megbeszéled. Mondd el neki, hogy neked ez rosszul esik és mit szeretne, mert ha neki te nem vagy olyan fontos akkor ne raboljátok egymás idejét és lépjetek tovább.

18F

2016. nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen.Valószínűleg kiszeretett belőled!

Ne keseredj el!Majd lesz más!

2016. dec. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!