Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire normális a 6 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális a 6 éves korkülönbség egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy lány (15) akivel csak ismerős viszonyban vagyunk, de tetszik. A gondom az, hogy én 21 éves vagyok, és bármennyire is bejön, nem hiszem, hogy ez így helyénvaló lenne. Persze, sokan vannak úgy, hogy pl. a férfi 40 éves, a nő meg 20-25 max... Vagy fordítva...
2016. nov. 20. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Egyet értek veled, ilyen korban nagyon nagy ez a korkülönbség.

18F

2016. nov. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Egy 20-25 éves nő ha egy 50 évessel jár az se annyira fura, ha egy 21 éves férfi egy kislánnyal akar összejönni. Egy 15 éves még gyerek, épphogy elkezdte a gimit. Egy 20-25 éves nő már érett, dolgozik, felnőtt
2016. nov. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Hát először egy kicsit furcsa, de amúgy ha idősebbek lesztek, teljesen normálisnak fog tűnni (szerintem). A 6 év az még nem olyan nagyon sok, de nem tudom... Bár a szüleinek biztos sok...
2016. nov. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Azért egy 15 éves nem óvodás, 3 év választja el a felnőttkortól. Simán lehet életképes egy ilyen kapcsolat. Nem az életkoron fog múlni.
2016. nov. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Egy 20-25 éves nő ha egy 50 évessel jár az se annyira fura"

Ja, tényleg nem. :D

6 évből világméretű problémát kihoztok, felhozzátok, hogy teljesen más életszakaszban vannak, meg hogy az egyik gimis, a másik meg dolgozik, de az, hogy egy 50 éves már lassan nyugdíjas lesz, egy 20-25 éves meg még talán az egyetemet se fejezte be, de lehet, hogy a középsulit is csak most, az ugye egyáltalán nem baj. :D Ők ugye nincsenek más életszakaszban. :D

2016. nov. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: Ezt én sem értettem soha, na meg azt sem, hogy miért baj az, ha az egyik dolgozik, a másik meg gimis? Ez miben jelentene problémát? Érdekes, hogy ezt mindig felhozzák fene nagy érvnek, de eddig még senki nem tudta megmondani, hogy ez miért is lenne baj. :D
2016. nov. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dr. Kangörcs ***** válasza:
6: Hát nem tudtad? Mielőtt munkába nem állnak, csak olyannal szabad összejönni, aki pont ugyanakkor fejezi be a tanulmányait. :D Mert máskülönben az egyik lehet, hogy már dolgozni fog, ameddig a másik még tanul... és akkor bumm, összedől a világ, és az addig jól működő kapcsolat szertefoszlik. :D
2016. nov. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem mehet simán csak győzd fizetni a csaj óradíját :) amikor 20 évesen bepróbálkoztam egynél én nem kelettem neki de a 23 éves( pénzes volt valami szar meloja) pasi már jó volt csak dobálgasd meg pár ezressel a prostit azt csá ilyenkorban már kurvulnak a csajok xd
2016. nov. 21. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!