Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a férfiak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a férfiak tetszenek? 14/L

Figyelt kérdés

A korombeli vagy pár évvel idősebb fiúk annyira éretlen, kisfiúsak. A nálam kb 10 vagy több évvel idősebb férfiak jönnek be, apám korabeliek is szoktak tetszeni. Ez normális? Így nem is lehet a közeljövőben kapcsolatom se. Más lányok is vannak így ezzel?

Mert ez azért nem valami szerencsés dolog...



2016. nov. 3. 00:24
1 2
 1/15 anonim válasza:
Picit furcsa, igen. :D De szerintem biztos lesz fiatalabb fiú is, aki tetszeni fog. :)
2016. nov. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De inkább az zavaró, hogy 30-40 éves ffiak jönnek be
2016. nov. 3. 00:32
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Ez nem normális dolog.
2016. nov. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%

Valamelyest normális. Ahogy írod, a korodbeliek még kisfiúk. A lányok korábban érnek, már aki, persze...


Bár a 10 év azért kicsit sok. Nos, ez van, talán majd pár év múlva megváltozik. Vagy találkozol egy nem tipikus kicsit idősebb sráccal :)

Engem konkrétan senki fia nem érdekelt sokáig, aztán mégis összejöttem valakivel :D De 14 évesen eszembe se jutott azon keseregni, hogy a közeljövőben nem lesz fiúm, igen fiatal gyermek voltam (bár az oviban ez nem akadályozott meg, de az ilyen plátói dolog volt :D).


Persze lehet, hogy így maradsz. Van, akinek mindig a sokkal idősebbek tetszenek...

2016. nov. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Majd elmúlik vajon? :/
2016. nov. 3. 00:35
 6/15 anonim válasza:
0%
Általában egy lánynak az idősebbek a fiúknak a fiatalabb lányok tetszenek persze van egy kor ami után ez már nem számít és azok tetszenek akik korabelid de ezen meg akadt a szemem NEM FELEJTEK "lányok korábban érnek" a fiúk sok szór az őrültségükel próbálnak bejöni a lányoknak és nem azért mert "lányok korábban érnek"
2016. nov. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
18%
36 vagyok ha gondolod írj
2016. nov. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%

Átlagosnak átlagos legalábbis én ismerek 1 pár hozzád hasonlót. Furcsának sem furcsa 1 idô után hisz azért felnôtt párkapcsolatokban is vannak pl 10 év eltérések is.... Szóval ez így egyenlôre elég furcsának tünhet , de majd késôbb normális lesz

15/F

2016. nov. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%

Persze,normális,régen is az volt most is az.

Jobban járnak a fiatal tapasztalatlan lányok az idősebb tapasztalt urakkal.Magam is szeretek gyakorlati megtapasztalásokban segíteni.

2016. nov. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16%
Nem para 13-14 évesen nekem is a 20 éves csajok jöttek be :'D
2016. nov. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!