Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha magatokban vagytok, csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha magatokban vagytok, csak kettesben, miket szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
Például egy délután lány átmegy fiúhoz, vagy fordítva, és csak ti ketten vagytok otthol, miket szoktatok csinálni? 15-16 évesekről lenne szó. Még nem volt egy komolyabb barátnőm, csak sejtem mi történhet, de valaki konkrétumokat írna, hogy mit szoktak/szoktatok csinálni amikor csak ti ketten vagytok otthol?
2016. nov. 24. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mi filmezünk, zenét hallgatunk, maszírozxuk egymást, én fözni szoktam és abban segít, kockulunk, tanulunk, elmegyünk biciklizni :) meg persze dugunk, de mi már együtt vagyunk 3 éve

18f

2016. nov. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Előző úriember kb össze is foglalta.

Zene hallgatás,dumálás,filmezés akár valamilyen kültéri tevékenység ha jó az idő, lustulás. Idő után nyilván a szex is felíródik a listára de nem kell attól aggódnod hogy első alkalomkor már megkel dugnod :D Meg azért lehet látni a lányos is hogy ő már benne van e vagy sem :)


17F

2016. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!