Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nemrég jöttem össze egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég jöttem össze egy sraccal es ehyfolytaba smarolni szeretne! És ez nem gond csak az hogy én 14 éves vagyok ő meg 16! És meg friss ez az egesz! De tudom hogy rendes gyerek es mint a legtobb fiu arra megy de nem hasznalna ki! Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2016. nov. 25. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Fúú ez gáz :/ Barátkozz inkább velem. Én csak dugni szeretnék :D
2016. nov. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon eretlen vagy te meg egy kapcsolathoz.
2016. nov. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok és nekem nemrég volt az első randim egy fiúval. Előtte még sosem csókoloztam, vele történt meg először. Ő is kb. egész idő alatt csókolgatott vagy ölelgetett, de nekem kifejezetten tetszett, mert így éreztem hogy nagyon szeret és vonzódik hozzám. Amúgy a srác nagyon kedves és alapvető félénk természet. Biztos vagyok benne, hogy komolyan gondolja velem és nem csak arra hajt. Szerintem ha jó a kapcsolatotok, akkor megtudjátok beszélni, hogy neked még kicsit gyors ez a tempó. :)
2016. nov. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16 voltam mikor először randiztam, de akkor ott nem volt semmi. Második randi végén egy szájra puszi és ennyi. Mi nem siettünk el semmi és azt hiszem ez így nagyon jó volt mindkettőnknek, már egy éve hogy együtt vagyunk. Szerintem beszéld meg vele. Ne durván és hisztérikusan, hanem valami finom, óvatos módon vezesd fel. Ha szeret akkor megfogja érteni.
2016. nov. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat !! Ha van meg valami otlet kerlek irjatok ! 😃
2016. nov. 26. 07:31
 6/6 A kérdező kommentje:
Az első valaszra csak annyit tudok mondani hogy nem fogok veled barátkozni !!!!!! Es egy tanacs szerezz magadnak baratokat ! 😑
2016. nov. 26. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!