Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az normális hogy az új barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy az új barátnőm tudni akarja hogy eddig hány szexeltem?

Figyelt kérdés

És azt is kérdezi néha hogy kik voltak azok.


18 éves vagyok.


2016. nov. 26. 12:54
 1/4 A kérdező kommentje:
hogy eddig hány *lánnyal szexeltem
2016. nov. 26. 12:54
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már eléggé összemelegedtetek, akkor nem olyan nagy meglepetés, hogy erre rákérdez.. :D
2016. nov. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem normális.

Engem is érdekelne, hogy a 25. vagyok-e a sorban, vagy az első.


(Bár igaz, hogy olyan fiúval, akinél van rá esély, hogy a 25. vagyok, nem jutnêk odáig, hogy a barátom legyen.)


16L

2017. jan. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MrBogyi válasza:

Szia!

Basszus 18 éves vagy.....ne hogy már egy egész listád legyen az elfogyasztott csajokról?!?!Mert az nem a minőségre utal...hanem a mennyiségre..az is nyilvánvaló hogy túl tartalmas és hosszú kapcsolataid sem lehettek a korod miatt.Bármekkora hódító is vagy.

Az persze hogy normális ha kíváncsi a másik...de jelen esetben annyira mégsem...ha csak nem arra kíváncsi a bari csaj hogy hűséges fajta vagy e vagy inkább Casanova típus?? Szóval a válaszodon sok múlhat....:-)

2017. jan. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!