Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hány évesen vesztettétek el a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen vesztettétek el a szüzességetek, vagy ha még megvan, akkor mikor akarjátok?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon fura,hogy a 14-16 éves osztálytársaim már szexelnek.Nagyon meglepődtem,és kicsit rossz,mivel én még nem akarok és emiatt ,,prűd'' vagyok,de jobb mintha ****** lennék.És kíváncsi lettem,hogy ki mikor akarja elveszteni,mert nem tudom felfogni,hogy ilyen korán kezdi mindenki.
2016. dec. 3. 12:10
1 2
 11/14 anonim válasza:

Gáspár Adrián [link]

majd 19 évesen

2016. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
79%

Nem korhoz kötött a szex! A lényeg hogy azért feküdj le vkivel mert vonzódsz hozzá, kívànod őt. Ne azért szeretkezz, mert furdal a kiváncsiság, házibuliban bedrogoztál, vagy beittàl, mert ez volna a rohadt nagy szégyen! Én 24 éves férfi vagyok, és bevallom hogy nem 18 éves korom után állt fel a farkam először...

Viszont ha valaki 14 év alatt van nem nagyon tudom elhinni hogy kívánja a szexet. Ott a sport, a suli, mindenféle hobbi nem értem hogy a nagyon kicsik miért kiváncsiskodnak ha ők ezt az érzést nem is érzik. Ha te ilyen 14-16 év körül vagy teljesen normális a kivancsiskodás, és a vonzódás! Ami nagyon fontos, hogy tudj megfelelően védve szeretkezni, a legjobb a gumióvszer!

2016. dec. 6. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
15 vagyok,de nem érdekel a szex :D
2016. dec. 6. 06:56
 14/14 anonim válasza:

23! sokat csúfoltak gimibe emiatt, rám fogták, hogy leszbikus vagyok, körülöttem már mindegyik lánynak több kapcsolat is volt 16 éves korára ezt nem is titkolták, sőt dicsekedtek vele. Fősulin már nem volt ilyen problémám. Én későn is érő voltam, meg vártam az igazit, voltak kapcsolataim, de egyikkel sem feküdtem le. Mára már nem bánom, hogy így döntöttem, de voltak időszakok, amikor cikinek tartottam a szüzességemet.

23/L

2016. dec. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!