Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyom rossz erzes van bennem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyom rossz erzes van bennem mit tegyek ez meg mentheto lehet, most akkor szeret? Ha most ennyire rossz neki akkor miert viselledett igy? Ma lennenk/ vagyunk 1 eve egyutt

Figyelt kérdés

Baratnomom ereztem egy

ideje mintha nem is szeretne es

igazam is lett kiszerett bolem, a hulye konbinalasos viatak

miatt..

De a legszornyubb agay hitegette h majd elmulik ez es

minden Jo lesz.

Kerdeztem hogy eltudna kepzelni az eletet nelkulem, valasz

igen.

kerdeztem beleszeretne masba meg velem van mondta nem

tudja lehet.

Nagy siras volt itt es megbeszeltuk a dolgokat de tanacsralan

vagyok.

Ez mar vegleg halott kapcsolat szerintetek?

Mar nem birok ugy ratekinteni.


De azt is mondta csak duhebe mondta h beleszeretne masba.


de nem ertem..


Szegeny egesznap sir, ram gondol akkor mar nem ertem mi ez..


Bennem az van hogy nagyon rosszul erzem magam h ez tortent nem tudom mi lenne legjobb megoldas.


De hol ott valami olyat erzek h en at nem vagyok szerelmes v nem tudom rossz erzes..


es mar azt sem tudom h az o reszerol ez most akkor szerelem e vagy ragaszkodas.


2016. dec. 12. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
itt nem arról van szó hogy menthető e vagy sem hanem hogy miért akarnád megmenteni? csak abban ami most leírtál több olyan megnyilvánulás van ami nem elfogadható...egy párkapcsolatnak a boldogságról kéne szólnia nem a sírásrol ha neked szomorúságot okoz akkor miért van rá szükséged?
2016. dec. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek egyessel. Ha már ez van. Meg kell tanulni elengedni a másikat.Ez inkább szenvedés mint kapcsolat.Vagy esetleg próbáljátok meg külön egy ideig, h milyen egymás nélkül. Utána meg ha tényleg nem működik a dolog, akkor hagyni kell. El kell fogadni h vége.
2016. dec. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azert mert szeretem!
2016. dec. 12. 13:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem is párkapcsolat sajnos, és igen az elsőnek van igaza!
2016. dec. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szereted? Sokszor a szeretet nem elég. Én tudom h a legnehezebb,legfájdalmasabb elengedni.De meg kell tenni, ha már nincs más kiút. Mindkettőtök érdekében.
2016. dec. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

gratulálok a 4 embernek aki ezt értelmezni tudta.

Nos én nem teljesen de...azt tedd amit te akarsz,ne foglalkozz a lánnyal. Szánalomból ne tedd azt amit nem szeretnél, hogy neki jó legyen. Na de szépen tedd. Kell a lány fuss egy kört körmöd szakadtáig küzdj, nem kell engedd el.

2017. jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!