Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnánk elérni hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnánk elérni hogy legalább találkozhassunk?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel (mindketten lányok vagyunk) féléve vagyunk együtt és eddig az ő szülei előtt titok volt a kapcsolat mert az előző barátnőjétől is tiltották miután kiderült a dolog. Nagyon homofóbok és elutasítóak a szülei. Mivel ugye kiderült hogy mindig mikor találkozott hazudott hogy kivel lesz ezért nem engedik sehova. (Ezt mondjuk megértem hogy kiakadtak a hazugság miatt.) Az apja konkrétan levegőnek nézi és nem hajlandó vele beszélni gyakorlatilag semmiről. Az anyja pedig az apja beleegyezése nélkül nem akarja engedni.

Hogyan tudnánk valahogy ezek ellenére találkozni? Hogyan tudnánk esetleg elérni hogy kicsit megenyhüljenek és legalább edzésre engedjék ahol tudnánk találkozni?

(Ő lassan 18 én pedig 16 éves vagyok.)



2016. dec. 17. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Apai szeretet, néha féltésbe is folyhat. Az igazság, ha a barátnőd eddig is hazudott (szépen fogalmazva nem mondta el az igazat), akkor megvan az egyik oka ennek.

A másik ok lehet, hogy egyedüli a családban.

Harmadik: az édesapjának fáj a szexuális beállítottsága, ami a lányának van.


A legegyszerűbb szerintem, ha egy picit hanyagolnátok a találkozást, persze a beszélgetések megmaradnának.

Vagy egy újabb hazugság, hogy mindkettő nemet szereti, ezért bemutat egy ismeretlen fiút...:/

Sajnálom több tanácsot nem tudok most adni :( 18L

2016. dec. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Az ilyen szülők nem érdemlik meg azt, hogy őszinte legyen velük a kölykük. Az ilyen szülőktől el kell menni. Nincs valami albérlet, vagy hová jár iskolába? Kollégium esetleg megoldás lehet. Vagy költözzön hozzátok, 18 éves azt csinál amit akar. Vagy ha majd 18 lesz akk megy.

Undorodom az ilyen emberektől. Merre laktok? Melyik településen? Hátha tudok segíteni valahogy, bár eléggé elvetemült vagyok az ilyen szülőkkel szemben...

20/L

2016. dec. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!