Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 19-41? Nagy ez a korkülönbség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19-41? Nagy ez a korkülönbség?

Figyelt kérdés
A pasi 41 ,én 19. Tényleg igaz szerelem és ő a nagy ő.:(

2016. dec. 20. 11:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
lol ezt komolyan kérdezed?
2016. dec. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Nem feltétlen. Láttam hasonlóra példát és működik.

Bár én is szeretnék magam mellé egy hasonló korú lányt :) :) De még nem találtam meg, pedig nem rövid távra gondolkodom :(

2016. dec. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
86%

Nagy. Mondhatjuk úgy is, hogy nem vagytok egyenlő felek. Ha ő kegyeskedik úgy dönteni, hogy figyelembe veszi az igényeid és egyenlőként kezel, akkor működik. De nála van az előny, az ő térfelén lesz mindig a labda. Tőle fog függni, hogy átver, vagy megbecsül. Komolyan vesz, vagy csak szédít. Megesz reggelire vagy társává tesz.


Ezért nem jó dolog a nagy korkülönbség. Nincs benne egyenlőség a startnál. Az idősebb férfi vezet, és a kapcsolatotok sorsa mindig az ők ezében lesz.

2016. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Sajnos ez nagyon sok...
2016. dec. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Nagy, igen.

És? Ez nem jelenti azt, hogy ez ne lehetne igaz szerelem.

2016. dec. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt mondta,még nem tudja,gondolkodik mi legyen,kért egy kis időt:( Nem tudom ez most mit is jelent
2016. dec. 20. 13:18
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Tuti hogy gazdag vagy csak azt mondja?
2016. dec. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%

Áh dehogy... Ez teljesen normális. Múltkor is láttam egy nagypapát az unokájával :) Kellene már csinálni egy online kalkulátort, ami kiszámolja hogy mi sok meg mi nem sok... Csak ezerszer kérdeztek ilyeneket egy nap alatt..

Az, hogy ki az igazi, te döntöd el, tehát nem kötelező szenvedni.

2016. dec. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem gazdag és ez a része nem is érdekel.

Ismétlem,: szeretem és az anyagi helyzetét leszarom.

2016. dec. 20. 14:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Már egyszer feleltem egy hasonló kérdésre. És mondtam h ha Leonardo Dicaprio vinne én is simán mennék.
2016. dec. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!