Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ennek ellenére is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek ellenére is érdemes megpróbálni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagyképű, nem csak a top10es lányok jönnek be, sőt az egyszerűbbek jobban tetszenek. Van egy lány, akivel jól elhülyéskedünk és lehet vele normálisan is beszélni, én meg megörültem, hogy megérte ennyi időn át keresni és szenvedni, erre kiderült, hogy mégsem olyan lány, akivel szívesen összejönnék.

Most sokan nagyképűnek, meg szemétnek fogtok tartani, de próbáljátok meg az én szemszögemből nézni a dolgokat.

Én a hangszeres zene pártját fogom, azt szeretem. Ennek ellenére nem nézem le a többi zenestílust, mert mindenki azt hallgat magában ami neki tetszik. Meghallgatok a rappet is, bár az nem a kedvencem, még az auto tuneos mai zenéket is, amit a rádióban nyomnak. Viszont az ilyen elektromos zenét, hogy dubstep meg társai én nagyon nem bírok hallgatni. Ismétlem, semmi bajom nincs azzal ha más ezt hallgatja, csak nekem ne kelljen.

Kiderült, hogy ez a lány csak az ilyeneket szereti, csak ezeket hallgatja. Én tőlem ez tényleg nagyon távol áll, nem szeretem az ilyeneket, még hallani sem, az én fülemnek nagyon kellemetlen érzés.

Erre sokan mondhatják, hogy nem kell együtt zenét hallgatni stb stb., de ha tegyük fel ezzel a lánnyal komolyabbra fordul, akkor most soha nem tudnánk zenét hallgatni egymás társaságában? Vagy ha igen, az egyikünknek rossz lenne?

Lehet másnak ez kis problémának tűnik, de én nem tudom, hogy így be kellene e vállalni.

Mit gondoltok?



2016. dec. 26. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
egy idő után a párok elkezdenek hasonlítani egymásra :) hidd el ez nem akkora dolog hogy ne tudd elviselni :D nekem volt barátnőm a nyálas magyar zenéket hallgatta én meg azokat utálom xd de ez semmi gondot nem okozott :)
2016. dec. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
De mi az ami egyezik bennetek?
2016. dec. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2# Humorunk, világnézetünk, szeretjük a játékokat,pl társas vagy számítógépen, filmekben/sorozatokban. Kb tökéletesnek tűnt számomra és nagyon beleéltem magam, ezért próbálom túltenni magam ezen a zene dolgon, de az én esetemben ez nem olyan könnyű.
2016. dec. 26. 19:17
 4/12 anonim ***** válasza:

Nyugizz már ember😃

Segítek na azért vagyok.

Figyi én is élem a kis kitalált életemet es nagyon biztosra megyek...

És pl; nemrég vettem egy 49cd-s Shoctakovich-ot szval otthon vagyok zenébe én is.

De például bátyám egyik kedvence Ligeti György-hát azt én meg ki nem állhatom😂😂

Egyébként meg minden műfajon belül vannak jók, dubstepből is egy csomó.

Peldául a Total Recall-hoz készült egy profi dubstep track es elhiheted h a szerzője nem botfülű mert a Shrek több részét is ő szerezte.


Legyél egy kicsit nyitottabb szerintem😃

2016. dec. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem szinte lehetetlen olyan párt találni, aki tökéletesen megegyezik veled. Ezt neked kell eldöntened, hogy megéri-e.
2016. dec. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nyitott vagyok, ezért írtam hogy még azt is elviselem, ami a rádióban megy, pedig nem a kedvencem.

A dubstepet sem nézem le, csak én nem bírom. Az egész ilyen elektronikus műfajt, de nagyon nem. Az ÉN saját ízlésemtől eltér.

Nézzük a fordított helyzetet, én teljesen megérteném, ha egy lány mondaná nekem, hogy nagyon nem bírja amit én hallgatok, ne erőltessük. A zene az mindenkinél olyan, hogy van amit imád, amit megtűr, meg amit gyűlöl.

2016. dec. 26. 19:29
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálad vmi nem okés.

Küld át nekem, en majd elbeszélgetek vele akkor😃

Ha nemegy ne erőltesd.

Milyen füled van neked?

Vangelis is elektronikus...meg egy csomó mindenki megis iszonyat elismertek komolyzenei körökben.

2016. dec. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy elismertek. Minden műfajból van ami elismert, viszont te meg azt értsd meg, hogy valakinek lehet teljesen más az ízlése. Tudod, neked nem tetszik valami, de másnak igen. Sok ember, sok ízlés.
2016. dec. 26. 19:42
 9/12 anonim ***** válasza:

Te aztan bölcs vagy.

Megértelek ne aggódj😃

2016. dec. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csajom szerint őrültebb vagy min én.

Jókat röhög itt mellettem😂

De ezt a szubjektivitás dolgot ezt viszed csak túlzásba tesa😉

Szép dolog tisztelni a másiket de egy kicsit lehetne tágabb füled en csak ennyit mondtam.

Legtöbb filmzene hangszeres de elektronika is becsúszik

2016. dec. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!