Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ennek ellenére is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek ellenére is érdemes megpróbálni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagyképű, nem csak a top10es lányok jönnek be, sőt az egyszerűbbek jobban tetszenek. Van egy lány, akivel jól elhülyéskedünk és lehet vele normálisan is beszélni, én meg megörültem, hogy megérte ennyi időn át keresni és szenvedni, erre kiderült, hogy mégsem olyan lány, akivel szívesen összejönnék.

Most sokan nagyképűnek, meg szemétnek fogtok tartani, de próbáljátok meg az én szemszögemből nézni a dolgokat.

Én a hangszeres zene pártját fogom, azt szeretem. Ennek ellenére nem nézem le a többi zenestílust, mert mindenki azt hallgat magában ami neki tetszik. Meghallgatok a rappet is, bár az nem a kedvencem, még az auto tuneos mai zenéket is, amit a rádióban nyomnak. Viszont az ilyen elektromos zenét, hogy dubstep meg társai én nagyon nem bírok hallgatni. Ismétlem, semmi bajom nincs azzal ha más ezt hallgatja, csak nekem ne kelljen.

Kiderült, hogy ez a lány csak az ilyeneket szereti, csak ezeket hallgatja. Én tőlem ez tényleg nagyon távol áll, nem szeretem az ilyeneket, még hallani sem, az én fülemnek nagyon kellemetlen érzés.

Erre sokan mondhatják, hogy nem kell együtt zenét hallgatni stb stb., de ha tegyük fel ezzel a lánnyal komolyabbra fordul, akkor most soha nem tudnánk zenét hallgatni egymás társaságában? Vagy ha igen, az egyikünknek rossz lenne?

Lehet másnak ez kis problémának tűnik, de én nem tudom, hogy így be kellene e vállalni.

Mit gondoltok?



2016. dec. 26. 19:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egyébként nem tudom mien játekokkal játszol de a legtöbb abban is elektronikus szerzemény. Felveszik élő hangszerekkel aztán digitalizálják mert úgy gördülékenyebb a munka es extra színeket isckap egy zene.

Te befogod a füled? Vagy music 0%-on?😃

2016. dec. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Mennyi idős vagy?

A zenei ízlés nem annyira lényeges. jókat lehet viccelődni vele, meg majd csiszolódtok.

Inkább abba gondolj bele hogyha hosszútávon tervezed a dolgokat akkor egyfelé gondolkoztok e. Abból lehetnek inkább problémák

2016. dec. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!