Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha nagyon kivanjuk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon kivanjuk egymast a baratnommel es meg akarjuk tenni, de neha el gondolgodtat, hogy biztos?

Figyelt kérdés
Fel eve egyutt vagyunk a baratnommel es nagyon kivanjuk egymast, es meg akarjuk tenni, csak ritkan eszunkbe jut, hogy lehet nem is igy kepzeltuk el az elso alkalmat vagy ilyei, csak mar nagyon fel vagyunk izgulva es nem tudom, hogy milyen dontes lenne. Nem akarom el sietni, de mar varni sem tudunk annyira kivanjuk, csak ha bele gondolok valahogy (nem is tudom milyen ez a gondolat) ugymond el bizonytalanodom, esetleg valami velemeny vagy javadlat?! Koszonom elore is!
2016. dec. 29. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. dec. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Rásegítsek hátulról vagy mire vársz?? Szívesen segíteke fiataloknak belejönni a dolgokba, de akkor én is beakarok szállni a buliba.

89N

2016. dec. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 xdd
2016. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mind a ketten 19-ek vagyunk es szuzek. A masodik valasz ironak pedig: Nem nem kell segits, csak tanacsot kertem!
2016. dec. 30. 12:19
 5/6 anonim ***** válasza:

19 évesen elég idősek vagytok már a szexhez. Ha kívánjátok egymást akkor mi az akadálya a dolognak?

Vegyetek pár óvszert, a fiú gyakorolja hogy kell helyesen felhúzni, aztán mehet a móka. :)

Legyen hosszú előjáték, hogy elég nedves legyen a lány és lassan told be a farkad. Ha azt mondja a lány hogy állj, vagy lassabban, akkor fogadj neki szót. Figyeljetek egymásra, szeretetből történjen a dolog, és nyugodt környezetben! :)

Remélem tudtam segíteni (első voltam)

2016. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, hát szerintem elég sokat segítettél, köszi!
2016. dec. 30. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!