Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek h vissza szerezzem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h vissza szerezzem?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 16 hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretem őt ő az első kapcsolatom,de sajna gyakran voltam vele bunkó sokszor bemakacsoltam magam de ő mindig kedves volt velem. De már lassan 2 hónapja örlődöm és karácsonykor robbant a bomba, nála is és nálam is azóta minden megváltozott nem keres soha mindig bunkó velem már 2 napja nem beszéltünk. Most jöttem rá mennyire szeretem is őt de lehet h már késő. 7 hete nem is láttam őt mert párkapcsolatban vagyunk..Bocsánatot is kértem azért ahogy viselkedtem vele amikor behisztiztem, de semmi..lehet h már késő..nem szeretném elveszíteni..Mit tegyek? Kérlek segítsetek. Nem akarom elveszíteni..Köszönöm h elolvastátok és esetleg válaszoltatok rá.

2016. dec. 30. 11:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem kellene hisztizni meg bunkozni, foleg hogyha o mindig rendes veed es elore kellene gondolni es tudni mik lehetnek a kovetkezmenyek.

Helyre tudod hozni egyebkent, mivel meg nem szakitottatok, csak meg kell valtoznod es tobbet kellene egyutt lennetek. Het hete nem talalkoztatok biztos hianyoztal neki erre meg el is kezdesz bunkozni vele nem is csodalom. Szegeny srac.

2016. dec. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
igen tudom. Változtam is kedves vagyok hozzá és keresem is. De szerinted fog még úgy szeretni, vagy ha találkozunk akkor tudod ezen javítani?
2016. dec. 30. 11:14
 3/18 A kérdező kommentje:
igen hosszú idő mert távkapcsolatban vagyunk..
2016. dec. 30. 11:20
 4/18 anonim ***** válasza:

Távkapcsolat.

Bunkó vagy vele.

Ő meg kedves.

A választ te is tudod, nem kell ehhez kérdés.

2016. dec. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
akkor nem?
2016. dec. 30. 11:25
 6/18 anonim ***** válasza:

Akkor döbbenünk rá, hogy mi a fontos, amikor már majdnem elvesztettük.

7 hét az nagyon soknak tűnik, de amíg nem szakítottatok, addig van remény helyre hozni ..

2016. dec. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szervezzetek talalkozot de ne csak egy naposat. Most van teli szunet mostanra kellett volna. Es szemelyesen beszeljetek meg, mondd el.neki hogy miert voltal bunko es hogy sajnalod. Fog meg ugyanugy szeretni igen csak innentol kezdve ne legyen semmi aki ronthatna a helyzeten.
2016. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ami*
2016. dec. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszönöm..remélem jövőhéten mikor találkozunk akkor megtudom oldani és újra szeret és látja h megváltoztam
2016. dec. 30. 11:33
 10/18 A kérdező kommentje:
igen de ezzel az a gond h ő nem ér rá vizsgája lesz és arra kell készülnie mert ugye most diplomázik le..és most ez h szünetben talizzunk nem jött össze..
2016. dec. 30. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!