Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy fiú mit vár el egy lánytól?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú mit vár el egy lánytól?

Figyelt kérdés
Vannak olyan lányok, akiknek a gyengédség jön be, van aki azt szereti, ha egy fiúnak hirtelen és spontán gondolatai vannak (pl. hirtelen magához húzza stb.) Én arra vagyok kíváncsi, hogy egy fiúnak milyen elvárásai vannak ilyen téren? Minden normális választ köszönök szépen :)

2017. jan. 1. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kérlekszépen

Ápoltságot, alapműveltséget minimum, de jo ha tobbet tud

Kedvesseget, figyelmet, humort, odaadast, gyengedseget

Es hogy jojjon velem focizni:D na jo ez nem elvaras de jo lenne:)

17F

2017. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy tipikus kocka csajszira vágyom. :) Meg hogy kedves legyen, humoros, tudjon engeteget, mert tudásból sose elég. :)
2017. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan legyek, akit szeretek. Nalam nagy előny ha egy lany bujos, felem gyengéd, kedves, es persze szeressen.


Ugyanakkor legyen határozott. Mondja meg ha gondja van, ne órákig kelljen erte könyörögni.

2017. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%
Jó nézzen ki meg legyen pénze sok nagyon sok
2017. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Legyen szép, kedves, okos , karcsú, de szerintem igazából mindenkinek más jön be, szóval ez változó.
2017. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!