Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátomnak komoly gondjai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak komoly gondjai vannak (drogok, gyógyszerek, alvilági haverok). Valaki pls segítsen, mit tudok tenni érte? (nem terézanya akarok lenni, csak segíteni neki)

Figyelt kérdés
Öt hónapja vagyunk együtt,nagyjából négyhónapja van ez.Előtte csak bagós volt,de azt félóránként szívta.Mostanra a bagót elhagyta,jöttek helyette ""jobb""(szerinte) szerek,na nekem ezzel van bajom.Minden hétvégén valami alvilági srácokkal lóg,rengetegszer van hogy random összefutok vele meg a haverjaival valamelyik utcába,egyszer már annyira kész volt,hogy fel se ismert(azthiszem akkor gina-zott,nem biztos hogy ez a neve).Már írtam erről,mikor nem volt komoly a helyzet,de természetesen kamu volt a kérdés,unatkoztam stb.Nem kaptam semmi érdemleges választ,most azért számítok valamilyenre,nagyon megköszönném legalábbis.Ecstasyt is szokott használni,azthiszem a speedet is,fűvet,herbált(talán ezzel van a legkomolyabb baj,ezt vettem észre),LSD-t,azthiszem Ginat(a nevében nem vagyok biztos,GHB) és kokaint-ha éppen van pénze.Emelett Xanax,Frontin és Tramadol.A szüleit nem érdekli,az enyémeket meg csak az érdekli,hogy pletykálnak rolunk,a haverjai vele együtt csinálják,kinek szóljak,vagy egyedül mit mondjak neki?Szeret egyébként,mert ha nincs beállva,akkor minden kivansagomat lesi,puszilgat,ölelget,és tényleg boldog vagyok miatta olyankor.De mikor vörös szemekkel mered rám és üvöltözik(mert a speed semmi mást nem csinál vele),a nemlétező f***** tele van vele.Valaki segítsen,valaki van ilyen helyzetbe?:(((

2017. jan. 4. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Koptatni és ne játszd a Teréz anyut . Nem tudja mit csinál vagy tudja de nem érdekli , érted nem vállal felelősséget . Aztán adsz kölcsön meg rejtegeted és a hála egy két füles lesz vagy teherbe esel , ő lelép te meg szülsz .Nem vagy képzett szakértő neked is van fontosabb az életed . Van kiút , azzal kezdtem a posztot , hasonló trógereket kerüld meg a hízelgő suttyókat , vagy légy egyedül mint szenvedj plusz más helyett .
2017. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tőle szeretnél kisbabát? Vele szeretnéd tologatni a babakocsit? Őt képzeled el, amint bontogatjátok a kartondobozokat, amikor összeköltöztök? Mellette szeretnél menyasszonyi ruhában sétálni? Önfeledten s**grepacsizni az első hetekben otthon, miután összeköltöztetek? Kézenfogva sétálni a bútoráruházban? Közösen főzöcskézni a gyerekeiteknek? Látod őt, ahogy rádnéz ebéd előtt a házassági évfordulótokon?


Nem?


Akkor szerintem hagyd el a **csába.

2017. jan. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy sem fogod elhagyni, ha ma írjuk neked...Én a te helyedben ki hívnám a rendörséget azokra az alvilági haverokra, a barátodat pedig elvonókúrára küldenè a rendörség. Szerintem csak így lehet ennek véget vetni, vagy szakítással.
2017. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Futás. Jó messzire.

Ha ennyi mindent valóban használ rendszeresen gyökeresen romlik majd az allapota és te sajnos.nem tudsz rajta segiteni amitol nagyon rosszul fogod magad érezni (v mármost is) neked önmagaddal kell.törődnöd nem.másokkal. mar bocsi de 5 hónap sajna még nem ismeretség, ki tudja, lehet ő fog elhagyni téged ha egyszer onkivuletlen allapotban osszetveszt egy masik lannyl v hasonlok. Ne tedd.ki ilyennek magad.

Ha meg ki akarsz mellette tartani próbál meg utana olvasni szakamertol hogyan lehetne rajta segiteni. Lehet h erte valami trauma amit igy próbál feldolgozni. A baratja csak olaj a tűzre annak is a körmére néznék de ne próbáld eltiltani tőle stb. Nem vagy az anyja de sugald neki h nem jo uton jár. Ha szeret akkor legalább egy kicsit.meg foggallgatni de neked kellene a lelkére hatni

2017. jan. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!