Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Magyar fiúként milyen összejön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar fiúként milyen összejönni egy cigány lánnyal?

Figyelt kérdés

Mármint miben más?

Ezt azoktól kérdezem akik voltak már együtt.


2017. jan. 7. 21:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
56%
Riccardo xd
2017. febr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne más? Szerintem vannak olyan cigány/roma lányok akik normálisak.. meg mindkét nemzetiségű csoportba vannak retardáltak. Na meg legalább ök összetartanak. Ha megnézzük, mi mit csinálunk? Persze nem védem öket mert azért a többségnek nem kéne olyannak lenni amilyen de na.

Szval a lényeg h sztem olyan mint egy magyarral ha olyat fogsz ki.

2017. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
55%
Vannak romában is normálisak rendesek de előbb utóbb kijönnek a két nép közötti eltérések és ez nagyon sokszor nem előnyös . Az elején minden különleges , varázslatos , de a mindennapokban egy vegyes kapcsolat nagyon nehezen működtethető szerintem . Saját tapasztalat .
2017. febr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Attol fugg milyennel jossz ossze. Egy atlagos cigany aki normalisan szocializalodott, arrol en csak akkor veszem eszre, hogy az, ha o maga mondja, egyebkent fel se tunne. Sajnos ilyenbol nincs sok, viszont gondolom nem azzal a tipikus budos, ozdi cigocsajjal akarsz osszehempelyegni, akinel mar gaz, ha 16 evesen nem csaladanya
2017. febr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
20%
Én apád helyébe most adnék egy akkora sallert,hogy ne érezd a cerkád egy hétig.és most nem viccelek,ezek idióták semmi érzelmi kötődésük nincs,buliznak egyfolytában,és mindegyikből kijön...
2017. febr. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
csak szólok, hogy én is így álltam ehhez a dologhoz ez előtt.
2017. febr. 20. 22:14
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy igazi párkapcsolatot nem szakíthat szét semmi. Ha szereted tiszta szívedből akkor hajrá!


Amúgy én rasszista vagyok kicsit!:(

2017. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Na akkor tegyük tisztába a dolgokat. Nem egy olyan c..gány lányt ismerek aki 2000-szer rendesebb, mint a h..lye mai partiarc majom csitri 10-enéves lánykák. Barátnőm családja is teljesen normális igaz ott csak az apa c..gány, de ettől függetlenül őis tök átlagos és egyáltalán nemjön elő belőle a vér. Egyébként meg semmivel sem másabb a dolog, ha nem az ótv@r büdös hetente fürdővel jössz össze aki egy fazék pörköltért képes lenne leszúrni.
2017. febr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
MI EZ A KÉRDÉS DICSÁÁK? AZÉÉ MEe CIGÁNY VAGYOOk?? AZÉÉ?
2017. márc. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Kezd kisebbségi érzésem lenni :DD
2017. márc. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!