Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Erdélyben ez soknak számít?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdélyben ez soknak számít? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm erdélyben, 13 éves. Nemrégiben egy 18 éves fiúval kezdett járni, amin meglepődtem. Erdélyben ez a korkülönbség megszokottnak számít? Vagy csak szerintem tűnik durvának, esetleg a célja az lenne, hogy ágyba viszi?

Előre is köszönök minden választ!



2017. jan. 8. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Erdélyben is ugyanúgy vannak ribik, mint Magyarországon.
2017. jan. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
ez mar buntetendo mert a lany meg kiskoru... de nm hiszem hogy egy 18 eves fiu lefekudne egy 13 eves lannyal hacsak a lanyon nm latszik hogy 13 eves es jol nezki vagy a srac egy pszihopata ... es szerintem is durva
2017. jan. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is soknak!
2017. jan. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy rögtön fűrészelni akarnak, meg egyéb..lehet hogy a szülők kenyerespajtások és nagyon is egymásnak valóak, aztán pár év múlva összeházasodnak. Inkább az a kérdés szerintem, hogy a tapasztalat mit mutat, hogy ilyen korkülönbségből, milyen nehézségek adódhatnak egy hosszabb párkapcsolatban. Szerintem semmilyen.
2017. jan. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Csak szólok, Erdély nem a holdon van! Az emberi viselkedés különféle megnyilvánulási itt sem mérettetnek másképp, mint Magyarországon. Ha valami közízlést sért, azt itt is elítélik, erkölcsi igénye és érzéke pedig az itt élő embereknek is van!

Egyébiránt az öt év korkülönbség nem volna nagy ügy, számtalan házasság köttetik hasonló koreltéréssel. Tizenhárom éves kislánnyal viszont nem feltétlenül az ágyba igyekszik az ember, hacsak nem felettébb hitvány fajta, s mindegy neki kit tesz tönkre... Meg persze a szülők sem pityókát hámoznak közben, s ha van embernek való apja a leánynak, akkor akár rondán is végződhet az ilyen kalandorság.

2017. jan. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez nem helyfüggő. A ribik itt is ribik nem csak Magyarországon
2017. márc. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!