Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elmondanatok a velemenyetek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanatok a velemenyetek, szerintetek jogos ha neha merges vagyok ra?

Figyelt kérdés
Volt egy fiu, neten beszeltunk sokaig, mig egyszer azt mondta szerelmes belem, es akkor ugy ereztem en is bele. Amig csak baratok voltunk sokat beszeltunk, kereste a tarsasagom aztan miutan mondtam hogy en is erzek valamit mintha elkenyelmesedett volna, ugyanugy beszeltunk, de o mar nem fektetett bele annyi energiat, o wowozott, es mar csak akkor irt, mikor eppen nem jatszott. Nem laktunk kozel egymashoz, igy szerintem fontos lett volna, hogy jol mukodjon a kommunikacio. Mondjuk igaz hogy en inkabb csal valaszolgatok arra amit masok irnak, a masik felnek adom az iranyitast a beszelgetesben, es o sem volt tulzottan beszedes, kulonosen a vegen. Ey szemelyes talalkozo soran ezt mondtam neki, es hogy jobb lenne ha baratok maradnank, ha mar ugy is viselkedunk mint a baratok. Elotte valo nap viszont mondta, ha ugy gondolom hogy nem mukodne nyugodtam mo dja meg, mert ugyanugy szeretne tudni mi van velem. A talalka utan megis napokig nem irt, mire rairtam, hogy mi a helyzet, o meg irta, hogy nem akar velem beszelni, mert megbantottam, es egy emberhez sincs kedve. 1-2 honapra ra mar o keresett, elismerem hogy nem ugy valaszoltam neki hogy ereztessem vele, de nem kuldtem el mondvan hogy nincs kedve beszelni velem, mint o tette. Azt is elismerem hogy toroltem.ismeroseim kozu, de meg fiatal voltam, es ha keresni akart volna telefonon is megtehette volna. Jo ez a tipikus npi hozzaallas hogy elerhetetlenne teszi magat, es megis varja hogy keressek, de akkor meg igy gondolkoztam. Kesobb megint irtam neki en, de megint ugyanazt mondta, o nem akar beszelni, majd ugy tett, mintha az egesz szakitas es rossz komunikacio az en hibam lenne, mert nem beszeltem eleget, egy alkalommal sem emlitett olyat, hogy akarmennyi hibaja is lenne az egeszben. Ami igazan felduhit az az, hogy amikor beszeltunk is olyan volt, mintha hulyenek nezne, azt mondta "hulye zeneket" hallgatok, es mindig kioktatott, es egyeb kis aprosagok, amik a tehetetlenseg miatt felgyultek bennem, amikor toroltem.ot ismeroseim kozul. Olyan jelentektelen az egesz, megis zavar. Minel tobbet gondolkozom ezen, annal inkabb olyan, mintha nem is szeretett volna, vagy nem is tudom. Varhato hogy fog meg irni szerintetek?
2017. jan. 21. 17:41
 1/6 A kérdező kommentje:
elnezest a helyesirasi hibaker, meg az ekezet hianyaert, telefonrol irtam
2017. jan. 21. 17:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló helyzetbe. Szerintem felejtsd el, ne akarj magadnak szenvedést. Lépj tovább rajta. Én is azt tettem.
2017. jan. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elfelejteni, nem értékel téged, ebből ha belegondolsz már semmi jó nem származhat.
2017. jan. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, en sem tudom miert akarok vele megis beszelni :D mikor ra gondolok az jut eszembe, mikor eleinte beszeltunk, jo erzes volt hogy volt valaki, akinek fontos voltam, na de hat minden elmulik. Koszi a valaszokat :D
2017. jan. 21. 18:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, csak tudod nehéz olyan embert találni aki hónapok, akár évek után is érdeklődik az ember után, nem laposodik el.
2017. jan. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez igaz, tudom is, sok baratsagom ment tonkre az ido haladtaval, csak hat az ido megszepiti az emlekeket
2017. jan. 21. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!