Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A párom tesoja rájott, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom tesoja rájott, hogy felreleptem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A parommal(21) 4 eve vagyunk egyutt. 4 honapja nincs itthon. En(20) egyedul elek. Es hat amig itthon volt egyutt laktunk itt es egy baratja aki idosebb(41) mint mi. Mar nem lakik itt eletvitelszeruen meg azelott ment el mielott a parom. De 2 honapja itt alszik szinte mindig. Es hát eleinte kulon aludtunk de mostanaba mar egyutt. De ezt siman tudhatja a parom mert nem feltekeny ra, igazabol tudja is. En mindig nagyon kozeli kapcsolatban alltam ezzel a barattal. Olyan kulonleges a kapcsolatunk,soha nem jutott volna eszembe , h akarok tole valamit, de rajta se lattam. Viccelodni viccelodtunk de sose gondoltuk komolyan. Na de sajnos 1-2 hettel ezelott , nem tudom, h kozelebb kerultunk egymashoz. Es ez minden este igy ment , de nem fekudtunk le egymassal es nem is csokoloztunk es nem is franciaztunk semmi ilyen. Csak simogatas. Meg is beszeltuk h nem lehet koztunk semmi tobb. Tehat ez 2 hete zajlik. Viszont tegnap elment a parom tesojaval (20) valahová. Es elvette a telefonjat es mi mindent ami egy este utan zajlott sms -ben beszeltunk meg tehat oltari gaz uzenetvaltasaink voltak. Ma reggel adta vissza, mondvan o nem is emlekszik h elhozta ... a barat azt mondja nem nezte meg az sms eseinket , de szerintem igen... viszont azota se nekem se neki se a paromnak nem mondott semmit. Most vagy tudja es keszul valamire vagy nem...Mi a velemenyetek? Johetnek h ri*anc vagyok stb, de remelem 1-2 normalis valaszt is kapok ! Koszonom , h elolvastad!



2017. febr. 13. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem el kellene mondanod a párodnak mindent. És a barátodnak meg tanácsos lenne meghúzni a határt mert ez nem mehet így tovább. Ha nem akarsz már a pároddal lenni akkor szakíts vele
2017. febr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen elgondolkodtam a szakításon! Csak nem szeretnék igy, h nincs itthon , telefonom csunya lenne mindezt elmondani 4ev utan...
2017. febr. 13. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat lenyegeben nem csaltad meg ha ugy vesszuk… viszont a parodnak akkor is mondd el szerintem… ezt a barátot meg kerüld el messziről, nehogy nagyobb baj legyen…
2017. febr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Svyhyhsh
2017. márc. 1. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!