Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom félni?

Figyelt kérdés

Barátommal több ,mint nyolc hónapja vagyunk együtt ,és nyáron mennek Erdélybe. Ott lesz egy lány ,aki tavaly nagyon tetszett a barátomnak. Megkérdeztem,hogy mit tenne ,ha most is tetszene neki,azt mondta ,hogy nyilván megnézné és beszélgetne vele,de különösebben semmit.

Bízok benne csak..

Tudom,hogy a csaj sokkal jobb lesz mint én és egyszerűen már most éjjel-nappal gyomorgörcsöm van,hát mi lesz akkor ...?

12/l ( nem kérek erről véleményt )

Előre is köszönöm a válaszokat!


2017. jún. 27. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha szeret nem csal meg
2017. jún. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. Persze en is kicsit felnek de ha tenyleg szeret akkor nem lesz semmi. Raadasul ha beledszeretett az az jelenti h a masik csajt mar mem szerette igazan kulonben nem szeretett volna beled. Bizz benne!!!
2017. jún. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van okod félni.
2017. jún. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket , mindenkinek ment a zöld!
2017. jún. 28. 08:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj.

Az én barátomnak is voltak/vannak lányok a szülővárosában, akik bejöttek neki, mielőtt megismerkedtünk. Ugyan rendszeresen hazajár, de még sosem féltem tőle, hogy esetleg megcsal.

Ha szeretitek egymást, ez a helyzet nem okozhat problémát.

2017. jún. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Veled van együtt és nem vele. Amúgy is azt mondom, akit elvihetnek mellőlem azt inkább vigyék is. Teljesen fölösleges ezen parázni, bízz meg a barátodban. Ha féltékenykedsz rá azzal nem lesz jobb semmi, sőt szerintem csak rontassz a helyzeteden. Bár nyilván én is készen lennék hasonló szituban, de azért kitartást :D
2017. jún. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2017. jún. 28. 11:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia:)

Szerintem nem lesz gond. Ne aggódj ezen,bízz benne,ha szeret,nem csal meg. Szerintem neki sem éri meg,úgysem működne a másik lánnyal,te pedig itt vagy neki rég óta. Úgyhogy nyugi. De,ha mégis ennyire zavar,akkor beszélj vele erről nyíltan. :)

2017. jún. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogyha a csaj közeledne,minden esetben elutasítaná. Úgyhogy megnyugodtam :)
2017. jún. 28. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!