Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudom elfogadni, hogy a baratomnak ötmillió exe volt már?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom elfogadni, hogy őket is ugyanígy csókolta,ölelte,nekik is ugyanígy mondta hogy szeretlek,de ezzel igazabol nem is lenne gond,csak volt neki mar vagy 10 baratnője, es úgy érzem magam,mint egy lány a sok közül.Folyamatosan mindenkitöl azt hallom hogy a baratom nem egy hűséges típus meg nincs egy jó híre a városban( ez nem valtoztat azon hogy szeretem) meg mindenki a volt kapcdolatát emlegeti, és nekem ez tök rosszul esik. Főleg még ha ő is elkezd beszélni róla, mert igen, elég sokszor beszél róluk, multkor is elmentunk egy kávézóba vele meg egy haverjával, es ott is kb egész végig az exeiről beszélt, en meg mar azt hidtem hogy felallok es elmegyek, mert nagyon rossz volt.

Eddigigazabol nem érdekeltek különösebben ezek de mostanaba nagyon zavar, úgy érzem bele tudnék bolondulni a gondolatba, lehet gyerekesnek hangzik, de ezt nem tudom egyszeruen feldolgozni hogy akarhová megyek mindenki fikázza őt es a volt kapcsolatairól beszel, meg multkor feljőtt az a téma hogy talaltam nála egy óvszert,és mondta hogy a baratjátol kapta, es elkezdtünk errol beszelgetni, majd megkérdeztem hogy ő miért szeretne velem lefeküdni, erre pedig ő csak azt valaszolta hogy mert kiváncsi es mert a haverjai már halálra szekáljá ezért, erre persze nagyon kiakadtam, de mondta hogy ő nem úgy gondolta, de azert minden esetre elég fura

Most mit csinaljak? Vagy valakivel hasónló dolog? Köszönöm előre a segitséget:)

16l



2017. nov. 12. 08:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
nem is volt 5 millió exe, nekem is csak 5435 db van. az elég sok
2017. nov. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Legalább fél Magyarország az ismerőse:D
2017. nov. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen amikor egy fuckboy alfahímbe vagy szerelmes.

Ilyen az élet, gondolom béta srác nem kellett.

2017. nov. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%

És én még azt hittem, hogy az én megjátszott 34 sunám sok... :-P

32/F

2017. nov. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"neki mar vagy 10 baratnője, es úgy érzem magam,mint egy lány a sok közül."

Jól érzed.


"mindenki a volt kapcdolatát emlegeti, és nekem ez tök rosszul esik."

Ezek szerint sokaknak emlékezetesek ezek a kapcsolatok. Elhiszem, hogy neked ez rosszul esik.


"es ott is kb egész végig az exeiről beszélt"

Ez egy elég bunkó dolog volt.


"en meg mar azt hidtem hogy felallok es elmegyek, mert nagyon rossz volt."

Miért nem tetted meg? Saját magasat kínozod?


" talaltam nála egy óvszert,és mondta hogy a baratjátol kapta"

És te ezt természetesen elhitted. Nagyon naiv vagy.


"miért szeretne velem lefeküdni, erre pedig ő csak azt valaszolta hogy mert kiváncsi es mert a haverjai már halálra szekáljá ezért"

Látom, azért legalább őszinte (és meggondolatlan), de te ugye ezt inkább nem akarod meghallani...


"mondta hogy ő nem úgy gondolta,"

Persze, hogy azt mondta. Az ilyen pasik használják ki leginkább a lányokat, de persze "soha nem úgy gondolják".


OK, elhiszem, hogy szereted. De azért nyisd ki már a szemedet, és vedd észre, hogy csak lefeküdni akar veled, hogy eggyel több trófeája legyen, amivel a haverok előtt lehet dicsekedni, és elmesélni, hogy milyen is voltál az ágyban. (És ne hidd, hogy ezt nem tenné meg, az elmondottakból pontosan látszik, hogy az eddigieket is elmondta nekik.)


Szerintem inkább keress egy olyan srácot, aki lehet, hogy nem olyan jó pasi, mint ez, de legalább szeret, és tisztességesen bánik veled. Mert hogy ez a srác nem szeret téged, az az általad elmondottakból világosan látszik (tudom, neked nem). Akit szeret az ember, azzal nem viselkedik így.


De persze a te dolgod...

2017. nov. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinálj? Szakíts.

Ez nem kapcsolat. Ez nem boldogság. És főleg nem boldog kapcsolat. Fejlessz ki magadban egy jobb ízlést, mert sokszor meg fogod szívni. Te egy vagy a sok közül, és tudod mennyi lesz még? Sok.

2017. nov. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen hosszú monológot akartam írni de a feletem lévő tökéletesen leírta azt amit én is akartam. Kérlek ne kezdj el sírni, hogy nincsenek normális pasik. Vannak csak nem veszitek észre őket mert nektek ezek az állatok kellenek akik még fektetnek titeket aztán tovább áll. És megint sirtok pedig mi szóltunk, hogy nem szeret.
2017. nov. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnik valami megbízhatónak, a helyedben szakítanék, de te döntöd el hogy megy az életed. Mindenesetre ne add neki oda magad.
2017. nov. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi jut erről eszembe? Barney Stinson. Te csak egy trófea lennél, utána elhúzna.
2017. nov. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pont azért nem jöttem össze egy sráccal, mert 15 éves létére már annyi barátnője volt, hogy nem is bírt pontos számot mondani, csak annyit, hogy 10-en felüli számról beszélünk. Ne legyél buta. Amint lefekszel vele, ő elszublimál.
2017. nov. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!