Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi ez a rossz érzés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a rossz érzés?

Figyelt kérdés
Párommal másfél éve együtt vagyunk és minden rendben van köztünk. Nagyon kedves ember és nagyon szeretem, de van, hogy előjön bennem egy rossz érzés. Nem csinál ilyenkor semmi rosszat, egyszerűen csak eluralkodik bennem egy rossz érzés, elbizonytalanodom.. És ez az érzés megöl. Megkapom a világ legrendesebb emberét, erre ilyen érzések vannak bennem. Mi lehet az oka? Hogy fiatal vagyok? (19L) vagy hogy nincs tapasztalatom? Vagy hogy nem éltem ki magam? Esetleg hogy nem szeretem eléggé? Vagy tudat alatt egy rossz fiúra vágyom? Nem szeretném elhagyni őt, ő egy igazi kincs.

2018. febr. 16. 15:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az a "baj", hogy változol. Illetve, kezd komolyabb szintre lépni a kapcsolat, másfél év alatt már a rózsaszin köd bőven elmúlt, csökken az erős szerelem érzése, előjön a szeretet és a megszokás is lassan elkezd kialakulni. Az, hogy innen mi lesz tovább nem tudhatod. Ha erősek vagytok, vagyis ha a kapcsolat erős, amit remélhetőleg ennyi idő alatt ki lehetett építeni akkor sikerülni fog ezt átlépni, ha gyenge akkor meg jó tapasztalat volt.


Ez egy mérföldkő. Másfél 2 év után szok jelentkezni legkésőbb, ha a kapcsolat komoly. Nem kell félned, ez egy nehéz korszaka a kapcsolatnak, de senki sem mondta, hogy mindig felhőtlen és édes lesz az élet.


Viszont van egy jó hírem. Lehet rajta javítani. Gondolom ha minden rendben van egyébként, akkor tudtok komoly témákról is beszélni. Ezt meg kell beszélned vele, lehet meg fog ijedni, de mond meg neki, hogy nem kell félnie.Beszéljetek róla, kérdezd meg, ő hogy látja, mit érez. Kínos lesz, de a kapcsolatotokért kell megtennetek. Ha beszéltetek, akkor csináljatok terveket a közeljövőre, menjetek új helyekre együtt, csináljatok közösen más dolgokat, keressetek közös hobbit, viszont adjatok teret a másiknak, hagy menjen szabadon, ne érezze egyikőtök se, hogy rövid pórázon van fogva. Engedjetek ki, legyetek lazák és nyugodtak.

2018. febr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!