Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy öleljem meg?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akinek a barátjától tudom hogy tetszem neki.

Holnap készül elmondani.


Kicsit gondolkoztam hogy fogok reagálni.


Eddig az a legértelmesebb ötletem hogy megolelem, mivel ez nem is több a kelleténél és nem is semmit mondó.


Csak van egy probléma sokkal alacsonyabb nálam (kb a mellemig ér) és ráadásul 1 évvel fiatalabb nálam.


2018. márc. 18. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit hajolj lejjebb, akkor nem lesz az arca a melleidnél :D
2018. márc. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor te nem Alexa vagy :( Én is holnap megyek oda Alexához amúgy, de ő kisebb nálam, szóval te nem lehetsz ő :(

Amúgy esetleg lépcsőn? Lépcső mindenhol van, lelépsz egy fokot és akkor nem a melleidhez kell nyomnod az arcát, ha ez neked olyan kellemetlen ..

F

2018. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mádár0218 ***** válasza:
Öleld meg normálisan ahogy tudod majd lábujjhegyre áll, szerintem kicsit hajolj le de ne túlságosan :)
2018. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most kajak egy kis porbafingó kelL? :D
2018. márc. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!