Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudhatnám levenni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balazs.dani kérdése:

Hogyan tudhatnám levenni a lányomat a fojtonos lányhoz em illő dolgokról hogy ne kerülje el őt mindenki?

Figyelt kérdés

2018. márc. 19. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Például?
2018. márc. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
wat ?
2018. márc. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Állva pisil?
2018. márc. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
tolmácsot kérek
2018. márc. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Azt hiszem,sejtem , mit akarhat a kérdező. Hogy aggódik, hogy a lánya sokmindenben túl fiús, ezért nem lesz barátja.


Nem kell aggódni, kérdező, fogadd el a lányodat így, ahogy van, támogasd őt a saját maga kiteljesedésében. Szeresd őt. És lehet, hogy van, amelyik fiú pont nem egy plázacicás cicamicát keres maga mellé, hanem a kicsit "tökösebb lányok" tetszenek neki. Hagy őt, hogy megélje önmagát, ez az ő élete. Lehet, hogy pont a kevésbé csajossága miatt fog felfigyelni rá valaki.

2018. márc. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha az előző válaszoló jól tippelt, akkor teljességgel támogatom amit írt. Én például csak az olyan lányokat kedvelem, akikben viselkedést tekintve van egy kis férfiasság is. Nyilván itt nem arra gondolok, hogy konkrétan öltözzön férfinak, és viselkedjen is úgy, mert attól kiver még a víz is. De hogy példát mondjak, én csak örülök annak, ha nem érdekli annyira, hogy most épp hogy néz ki, milyen illata van, jól áll-e a haja...
2018. márc. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Attol hogy ilyen attol meg sokkal talpra esetebb lehet, lenyeg hogy szeresd es tamogasd , ez az o elete es ugy eli ahogyan o szeretne, persze lehet terelgetni az uton! Szerintem nem kell agodj inkabb akkor kene ha ostoba lenne es 15 evesen teherbe esne egy mentalisan retard 30 evestol!A fius lanyok tudjak hogy kell elni erre ra jottem!ha errol szol a kerdes , ha nem akk meg honnan tudnam!
2018. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
látom már néhányan már rátapintottak a lényegre,de akkor is, nem szeretném ha a lányom úgy viselkedjen mint egy h*lye gyerek!
2018. márc. 21. 10:11
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis kétféle fiatal létezik:

1. Lányok

2. Hülyegyerekek

2018. márc. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szóval szerinted,ha egy lány nem viselkedik nőiesen,akkor az h*lyegyerek és mindenki kerüli?!

vagy mi?!

Ennyire ne legyél szánalmas

2018. márc. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!