Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek hívjam el valahová?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hívjam el valahová?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok, és van egy lány, akivel sokáig osztálytársak voltunk de én átmentem másik suliba. Egy helyre járunk edzeni, és ara gondoltam, elhívom valahová. Szerintetek jó ötlet lenne? Mert ha nem jön össze a randi, akkor lehet hogy ciki lenne rendszeresen összefutni egymással.

2018. márc. 24. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán elhivhatod, ha tenyleg nem jon ossze akkor nem tudsz mit csinalni,de szerintem eloszor valami aprosagra hivd el ne egy vacsoraval kezdd. De ez az en velemenyem.Sok sikert!
2018. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!