Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hívjam el valahová, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívjam el valahová, vagy szimplán valljam be neki?

Figyelt kérdés
Van az osztályomban egy lány, akit eléggé kedvelek. Jó viszony volt köztünk egyébként is, de még anno elkezdtünk beszélgetni Facebookon, kisebb nagyobb szünetekkel. Ez hónapokkal ezelőtt volt, de most kb. iskola kezdéstől nagyon sokat, utóbbi 2 hétben gyakorlatilag minden nap rám írt vagy én rá. Igazából tudatni szeretném vele, hogy mennyire kedvelem, csupán nem vagyok benne biztos hogyan. Olvastam itt régi kérdéseket is, és nagyon macerálok. Gondolkodtam, hogy nyilván, Facebookon leírom neki hisz úgyis ott beszélünk sokat (Élőben nem is igazán kezdeményez beszélgetést, lehetséges félénk vagy nem is tudom. Persze ha elkezdek vele beszélni akkor odafigyel meg érdekli, de ő maga még sosem nyitott, ettől függetlenül nem sokat dumálunk így), de nem lenne ez ciki? Gondoltam élőben akkor, de mivel mindig beszélget valakivel vagy körülötte vannak ismerősök, az ugrott elő esetleg el kellene hívnom valahová (nekem egy nagyon klisés séta ugrott be mert itt konkrétan egyebet nem igazán lehet csinálni). Mit javasolnátok?
2017. szept. 29. 01:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem megemlíteni egy dolgot: A chatelésünk alapján eléggé azt szűröm le, ő is kedvel(het) engem (pl. random küldött egy képet magáról amikor dolgozott, eléggé mély és személyes témákat is megoszt velem, meg úgy egyszerűen ahogy ír) persze lehet, hogy csak én beszélem be magamnak.
2017. szept. 29. 01:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is ilyen volt, facebookon beszélgettünk, nagyok sokat, ugyanaz az a sztori, mint nálad. A suliban szinte rám se hederített, de fogtam magam odamentem beszélgettem vele, úgy hogy ott voltak a barátnői is. Facebookon megkértem hogy majd menjen egy bizonyos helyre (suliban), hogy ott találkozzunk. Elmondtam neki mi a szitu, mosolygott és ott hagyott XD de aztán egy órával később megkeresett hogy ugyanezek az érzései és összejöttünk (happyend XD) Ja igen, ő is nagyon félénk volt, de hát én vagyok a fiú kezdeményezni kellett :) szóval szerintem face-n kérj tőle egy találkát és séta közben szépen számolj be a dolgokról :)
2017. szept. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eggyet érték az elöttem szólóva.Sok sikert és írj ha van fejlemény
2017. szept. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Ha sikerül összeszednem magam majd beszámolok az eredményről. További válaszok is jöhetnek nyugodtan!
2017. szept. 30. 14:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Én személyszerint valódibbnak tartanám ha szemtől szembe mondád...
2017. okt. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!